Płyty Cleaf na Salone del Mobile.Milano 2022

Ekspozycja-instalacja firmy Cleaf podczas targów Salone del Mobile.Milano 2022 połączyła w sobie dotykowe i wizualne emocje związane ze strukturami powierzchni i dekorami płyt meblowych Cleaf wraz z wrażeniami muzycznymi. Celem projektu Cleaf Club było podkreślenie znaczenia klubów jako przestrzeni, w którym zarówno młodzież jak i kulturo-twórcy mogą poszukiwać i wyrażać swoje „ja” w nieskrępowany sposób nie oglądając się na klasyków.

W poniższej galerii prezentujemy kilka zdjęć prezentujących ekspozycję wykonaną z płyt Cleaf podczas targów Salone del Mobile.Milano 2022. Pośród prezentowanych struktur płyt meblowych można znaleźć m.in. Cleaf Riga, Cleaf Concreta czy Cleaf Idea, które Forneroficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce – posiada w swojej ofercie.

Komplementarnym elementem projektu Cleaf Club było również przekształcenie Showroomu Cleaf w klub składający się z czterech przestrzeni: danceflooru, baru, lounge i toalety. Każda z nich została wykonana z włoskich płyt meblowych o różnych efektach dekoru i struktury powierzchni. Zastosowano płyty meblowe naśladujące metal, drewno, tkaninę oraz kamień. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Projekt Cleaf Club, czyli hołd dla inspirującej kultury klubowej, swoją moc i przekaz zademonstrował w pełni w środę, 8 czerwca 2022, podczas Cleaf Club Night. Na ten jeden wyjątkowy wieczór instalacja ożyła: gwarem rozmów, dźwiękami tanecznej muzyki i rewią świateł. Showroom włoskiego producenta płyt meblowych o designerskich strukturach powierzchni zamienił się bowiem w żywy klub, w którym zmysły dotyku, wzroku i słuchu uczestników osiągnęły spełnienie estetyczne. Stroboskopowe światła, olbrzymia porcja dobrej klubowej muzyki i otwarty bar;) pozwolił poczuć emocje, których brakowało nam w ciągu ostatnich dwóch lat: rozmów, tańca, radości spędzania czasu we wspólnej przestrzeni… A także i być może przede wszystkim spojrzeć na płyty meblowe Cleaf w zupełnie innym i niecodziennym świetle.

Forner jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce miał okazję wybrać się na to wydarzenie. Przeczytajcie relację i obejrzycie ekskluzywne zdjęcia z tego wyjątkowego spotkania.

I jeszcze na koniec: Salone del Mobile.Milano, podczas którego mieliśmy okazję odwiedzić ekspozycję Cleaf Club, to największe europejskie święto designerów i architektów, które jest miejscem inspiracji nie tylko dla branży meblarskiej. 60. edycja Salone del Mobile, które powróciły po pandemicznej przerwie zgromadziła na terenie targów w Rho Fiera Milano tysiące zwiedzających. Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z Salone del Mobile.Milano 2022.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót