Cleaf Club: w epicentrum meblarskich eksperymentów

Showroom Cleaf na jedną noc zamienił się w klub muzyczny. Czterostrefowa przestrzeń połączyła w sobie wrażenia muzyczne z dotykowymi i wizualnymi emocjami związanymi ze strukturami powierzchni i dekorami płyt meblowych Cleaf. Forner, oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, ma dla Was ekskluzywną relację z wieczoru w Cleaf Club!

Włoski producent płyt meblowych Cleaf, którego dystrybutorem w Polsce jest Forner, zaprezentował z okazji Milan Design Week 2022 instalację nazwaną Cleaf Club. Cleaf Club to projekt opracowany we współpracy z Campos Costa Arquitetos. Jego celem jest podkreślenie znaczenia klubów jako epicentrum eksperymentów – miejsca, w którym twórcy trendów i młodzież mogą poszukiwać i wyrażać własne „ja” w nieskrępowany konwenansami sposób.

Podczas targów Salone del Mobile.Milano 2022 ekspozycja-instalacja firmy Cleaf połączyła w sobie dotykowe i wizualne emocje związane ze strukturami powierzchni i dekorami płyt meblowych Cleaf wraz z wrażeniami muzycznymi.

W zdecydowanie większej skali można było zobaczyć efekt w showroomie Cleafa w Lissone, który został przekształcony w klub z czterema strefami: parkietem tanecznym, barem, przestrzenią odpoczynku oraz toaletą. Każde ze środowisk zostało zdefiniowane poprzez zastosowanie różnych wariantów płyt meblowych Cleaf: o strukturach metalu, drewna, tkanin i kamienia.

Projekt Cleaf Club – hołd dla inspirującej kultury klubowej – zmaterializował się w pełni w środę, 8 czerwca 2022, podczas Cleaf Club Night. W ten jeden, jedyny wieczór instalacja ożyła: gwarem rozmów, dźwiękami tanecznej muzyki i rewią świateł.

Showroom włoskiego producenta płyt meblowych o designerskich strukturach powierzchni zamienił się na jeden wieczór w żywy klub, w którym zmysły dotyku, wzroku i słuchu uczestników osiągnęły spełnienie estetyczne. Stroboskopowe światła, olbrzymia porcja dobrej klubowej muzyki i otwarty bar;) pozwolił poczuć emocje, których brakowało nam w ciągu ostatnich dwóch lat: rozmów, tańca, radości spędzania czasu we wspólnej przestrzeni… A także i być może przede wszystkim spojrzeć na płyty meblowe Cleaf w zupełnie innym i niecodziennym świetle.

Forner jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce miał okazję wybrać się na to wydarzenie. Obejrzycie naszą ekskluzywną relację z tego wyjątkowego spotkania (hah, zdanie prawie niczym z plotka;))

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to idealna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner. Te trzy materiały meblarskie są niezbędne do tworzenia inspirujących wnętrz i mebli. Wydarzenie oraz zmiana showroomu CCube w Cleaf Club miała również za zadanie – poza prezentacją materiałów meblarskich Cleaf – prezentację mozliwości ich zastosowania we wnętrzach takich jak np. dyskoteka czy bar. Produkty, które zastosowano zyskały nowy wymiar.

Lista niektórych materiałów meblarskich zastosowanych w Cleaf Club:

Płyta Cleaf Alpaca

Płyta Cleaf Nadir

Płyta Cleaf Cheope

Płyta Cleaf Primofiore

Płyta Cleaf Idea

Płyta Cleaf Concreta

Płyta Cleaf Riga

Płyta Cleaf Reflex

Płyta Cleaf Millennium

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót