Salone del Mobile 2021 & Cleaf

Supersalone to wydarzenie specjalne Salone del Mobile 2021, które odbyło się pomiędzy 5 a 10 września w Rho, Fiera Milano. Eksperymentalne wydarzenie miało na celu przekształcenie ograniczeń pandemicznych w szansę na innowacje. Oczywiście Forner Team pojawił się na miejscu i przygotował dla Was fotorelację. Jeśli nie mieliście szansy odwiedzić tegorocznej edycji targów w Mediolanie zapraszamy na spacer.

Cleaf Showroom 2021

Podczas naszej wizyty we Włoszech nie mogliśmy nie odwiedzić firmy Cleaf, z którą współpracujemy od ponad 10 lat dystrybuując ich płyty meblowe w Polsce. Oto kilka kadrów z showroomu Cleaf.

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner. Te trzy materiały meblarskie są niezbędne do tworzenia inspirujących wnętrz i mebli. Przeczytaj więcej o Perfekcyjnym połączeniu produktów Cleaf Forner.

Historia Cleaf w Polsce jest nierozerwalnie związana z działalnością firmy Forner, która jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf Polska. Rozpoczynając działalność w 2007 r. właściciele Fornera mieli na celu przełamanie monotonii na rynku płyt meblowych i chcieli wyznaczać nowe trendy polskim rynku, oferując produkty, które umożliwiłyby Polakom wkroczenie w świat nowoczesnych materiałów meblarskich. Poszukując niepowtarzalnych dekorów, oryginalnych struktur i wzorów, unikalnych płyt meblowych, które mogłyby wypełnić niszę, Forner nawiązał w 2007 r. współpracę z włoską firmą Cleaf, stając się w Polsce generalnym i wyłącznym dystrybutorem płyt meblowych produkowanych w Lissone pod znakiem Cleaf.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót