Forner: Spotkajmy się na Warsaw Home 2022

Podczas targów Warsaw Home & Contract 2022 Forner zaprezentuje kilkadziesiąt nowych, wysmakowanych i uniwersalnych dekorów płyt meblowych, które ułatwią stworzenie pięknych wnętrz. Zapraszamy do odwiedzin naszej ekspozycji w hali D, stoisko D2.19.

wizualizacja stoiska Forner na Warsaw Home 2022

6. edycja Warsaw Home & Contract odbędzie się od 19. do 22. października 2022 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą płyt meblowych i blatów kompaktowych Forner, który od 4 lat prezentuje swoje produkty meblarskie podczas warszawskich targów.

Płyty meblowe Forrest – kolekcja pełna perełek i smaczków 

Podczas ubiegłorocznej edycji Warsaw Home zaprezentowaliśmy 12 dekorów wchodzących w skład ekologicznej kolekcji płyt meblowych Forrest. I przez kolejnych 12 miesięcy pracowaliśmy nad tym, by w tym roku pokazać Wam ją w takim kształcie, w jakim ją wymyśliliśmy: Kolekcja płyt meblowych Forner Forrest zbiera w jednym miejscu wysmakowane i uniwersalne dekory o eleganckich strukturach powierzchni, które sprawdzą się w dowolnej aranżacji i ułatwią kreację pięknych wnętrz. Na uwagę zasługują w szczególności niezwykle naturalne wzory dekorów drewna ale nie tylko. O takiej kolekcji płyt meblowych marzyliśmy od dawna, już wtedy, kiedy 15. Lat temu Forner stawiał swoje pierwsze kroki na meblarskim rynku.

Kolorystyka kolekcji płyt meblowych Forrest to wynik nieustannych poszukiwań nowości , analizy trendów i oczekiwań klientów oraz uważnej selekcji materiałów spośród tego, co najlepsze do zaoferowania ma europejski rynek meblarski.

To z czego jesteśmy szczególnie dumni to fakt, że poza wysoką jakością płyt meblowych, kolekcję Forrest udało nam się stworzyć w duchu eko. Każda z płyt meblowych Forrest jest bowiem wyprodukowana z materiałów pochodzących z recyklingu. Kolekcja Forrest to wkład Forner w bardziej zielony i zrównoważony świat.

Oh! WOW! Nowości Cleaf już dostępne w Forner

Kolekcja płyt meblowych Forner Forrest, to jedno. Drugim zbiorem płyt meblowych, który skradnie Wasze serca jest największa w Polsce kolekcja płyt meblarskich włoskiego producenta – firmy Cleaf, której od 15 lat jesteśmy dystrybutorem na rynku polskim. Na naszej ekspozycji będzie można zobaczyć w różnych formatach nie tylko dobrze znane już dekory. Podziwiać będzie można nowości z naszej oferty, czyli np. płytę Cleaf Riga o pięknych geometrycznych kształtach. Ale to nie wszystko. W strefie poświęconej włoskim płytom dekoracyjnym będziecie mogli zobaczyć także inne nowości Cleafa – te które kilka miesięcy temu miały swoją premierę podczas targów Salone del Mobile Milano i podczas uzupełniającego to targowe wydarzenie spotkania Cleaf Club. Przywieźliśmy je dla Was, warto więc odwiedzić ekspozycję Forner, aby obejrzeć najlepsze wzory dostępne w Cleaf.

Cleaf Riga - płyty meblowe Forner
Cleaf Riga – harmonia i równowaga – nowa struktura w kolekcji płyt Forner

Forner – producent płyt meblowych

Podczas Warsaw Home zaprezentujemy również kolekcje płyt meblowych, które produkujemy w naszym zakładzie w Lublinie, czyli cieszące się niesłabnącym powodzeniem płyty Velvet Ultra Matt. Głębokie, dające wrażenie ciepła, matowe powierzchnie z powodzeniem zaczęły konkurować w walce o klienta, który chciałby stworzyć przestrzeń do życia o bardzo eleganckiej, a przy tym stonowanej, charakterystyce. Dlatego poza płytami Velvet Ultra Matt eksponować będziemy akrylowe płyty meblowe Supermat SR od Forner®, które doskonale wpisują się w ten trend, ale nie zapominamy też o fanach połyskowych powierzchni, dlatego też płyta akrylowe Superpołysk SR również będą obecne.

Relaunch kolekcji płyt meblowych Fero

Kiedy chce się być pionierem i wyznaczać trendy w danej branży, zdarza się, że trzeba przełknąć żabę. Robiliśmy wszystko, aby tej żaby nie przełknąć, ale niestety nie udało nam się pokonać problemów, o których nie ma sensu już rozprawiać. Przejdźmy do sedna: W zeszłym roku na targach Warsaw Home prezentowaliśmy po raz pierwszy kolekcję Fero. Niestety, ze względu na niezależną od nas sytuację (problemy z utrzymaniem jakości u jednego z naszych dostawców), kolekcja przeszła mały upgrade. Uważamy jednak, że zmiana wyszła kolekcji na dobre, więc zapraszamy na Warsaw Home, gdzie będzie miał miejsce relaunch kolekcji płyt meblowych Fero.

Ekspozycję Forner podczas Warsaw Home uzupełnią m.in. cieszące się niesłabnącym powodzeniem cienkie blaty kompaktowe, których mamy w ofercie 36 i każdy prezentuje się obłędnie.

Zastosowanie każdego z nowatorskich materiałów meblarskich Forner gwarantuje efekt WOW we wnętrzach, co można zobaczyć w naszej galerii. Jeśli więc szukasz produktów, które ułatwiają tworzenie nowoczesnych i niebanalnych wnętrz – blatów, frontów meblowych czy płyt dekoracyjnych – zajrzyj na stoisko Forner.

Warsaw Home & Contract 2022.  Zapraszamy do odwiedzin naszej ekspozycji w hali D, stoisko D2.19.

19 października rozpocznie się 6. edycja wydarzenia biznesowego dla branży wnętrzarskiej. Na uczestników czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących. W obrębie 4 hal targowych uczestnicy będą mieli okazję poznać oferty ponad 700 wystawców z 6 sektorów targowych.

Targi Warsaw Home & Contract to przede wszystkim możliwość poznania najnowszych trendów i innowacji branżowych – a te przedstawi nam Karim Rashid – międzynarodowa gwiazda designu.

Jesienna edycja Warsaw Home to wydarzenie doskonale znane w branży. Targi podzielone są na 6 głównych stref: Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom. To najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego jest to obowiązkowa pozycja dla czołowych projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.

Gwiazdą targów będzie Karim Rashid, egipcjanin który z ponad 4000 projektami w produkcji, ponad 300 nagrodami i pracą dla klientów z ponad 40 krajów, Egipcjanin jest jednym z najbardziej cenionych twórców swojego pokolenia.

Projektant odwiedzi Warsaw Home & Contract 20 października. Do Polski przyjedzie prosto z Nowego Jorku, by podzielić się prelekcją na temat designu. Będzie również do dyspozycji mediów i odwiedzających – weźmie udział w dedykowanym panelu Q&A.

Warsaw Home & Contract to najważniejsze w Europie wydarzenie branżowe, skupujące przedsiębiorców i producentów związanych z architekturą, designem i budownictwem. Podzielone jest na sześć stref targowych (furniture, textile, light, kitchen, bathroom, build), w których swoje pomysły zaprezentują najlepsi polscy i zagraniczni projektanci.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót