Cleaf Riga – harmonia i równowaga – nowa struktura w kolekcji płyt Forner

Geometryczny wzór 3d płyty meblowej Riga to naprzemienne równoległe linie, które wnoszą do przestrzeni harmonię i równowagę. Włoska płyta dekoracyjna Cleaf Riga jest dostępna w Forner w dwóch drewnopodobnych dekorach.

Cleaf Riga - płyty meblowe Forner
Cleaf Riga – nowa struktura w kolekcji płyt Forner

Cleaf Riga to nowa struktura w kolekcji włoskich płyt meblowych Forner. Powierzchnię wzoru Riga – naprzemiennych równoległych linii, które wnoszą do przestrzeni harmonię i równowagę – uzupełniają drobne pory drewna nawiązujące do klasyki.

Głęboki, trójwymiarowy wzór Cleaf Riga jest odbiciem codzienności. Równoległe linie możemy bowiem znaleźć dookoła nas – zaobserwować w muzyce, malarstwie, w nauce, a nawet w komunikacji miejskiej. Geometryczny wzór 3d płyty meblowej Riga od Cleaf był jednak przede wszystkim wzorowany na architekturze, gdzie zastosowanie równoległych linii prostych nadaje finalnej formie spokój, strzelistość i klasyczne piękno.

Trójwymiarowa naprzemienność równoległych pasów w połączeniu z klasycznymi porami drewna i reprodukcją drewnianych motywów powodują, że Cleaf Riga to doskonały materiał meblarski do wykorzystania na fronty meblowe, elementy dekoracyjne, a także do stworzenia całego mebla. Płytę Cleaf Riga można zastosować w układzie pionowym i poziomym, bo za sprawą bardzo głębokiej struktury 3d, uzyskamy zupełnie różne efekty wizualne.

Płyta meblowa Cleaf Riga jest dostępna w Forner w dwóch dekorach: LR28 patrese oraz LR41 strips, która jest autorską propozycją Forner.

Identycznie jak pozostałe płyty z kolekcji Forner & Cleaf, tak i Riga wyróżnia się wysoką jakością, niespotykanym designem oraz małą powtarzalnością wzoru na powierzchni. Dzięki metodzie produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Kliknij w obrazek poniżej, aby przejść do podstrony produktu – włoskiej płyty meblowej Forner Riga.

Cleaf Riga - włoskie płyty meblowe Forner
Cleaf Riga – włoskie płyty meblowe Forner

Oferowane przez Forner włoskie dekoracyjne płyty meblowe Cleaf to synonim stylu Made in Italy. Płyty meblowe Cleaf to doskonały wybór jeśli chcesz stworzyć nowoczesne wnętrze, w którym główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi.

Historia Cleaf w Polsce jest nierozerwalnie związana z działalnością firmy Forner, który jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf Polska. Rozpoczynając działalność w 2007 r. właściciele Fornera mieli na celu przełamanie monotonii na rynku płyt meblowych i chcieli wyznaczać nowe trendy polskim rynku, oferując produkty, które umożliwiłyby Polakom wkroczenie w świat nowoczesnych materiałów meblarskich. Poszukując niepowtarzalnych dekorów, oryginalnych struktur i wzorów, unikalnych płyt meblowych, które mogłyby wypełnić niszę, Forner nawiązał w 2007 r. współpracę z włoską firmą Cleaf, stając się w Polsce generalnym i wyłącznym dystrybutorem płyt meblowych produkowanych w Lissone pod znakiem Cleaf. Wieloletnia, bliska współpraca Forner z Włochami owocuje oryginalną kolekcją płyt meblowych Cleaf Polska o różnorodnej kolorystyce. Obejmuje ona zarówno klasyczne motywy drewna, jak i fantazyjne wzory takie jak tkanina, beton czy skóra.

Trójwymiarowa naprzemienność równoległych pasów w połączeniu z klasycznymi porami drewna i reprodukcją drewnianych motywów powodują, że Cleaf Riga to doskonały materiał meblarski do wykorzystania na fronty meblowe.
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót