Płyty meblowe Cleaf – wiosenna wyprzedaż

/ promocja zakończona / Cztery piękne dekory z włoskiej kolekcji płyt meblowych Cleaf trafiają na wiosenną wyprzedaż. To świetna okazja, aby kupić wysokiej jakości płyty melaminowane w promocyjnej cenie.


aktualizacja 26 kwietnia 2022 r.

Drodzy Klienci! Dziękujemy za zainteresowanie wiosenną wyprzedażą płyt Cleaf. Informujemy, że 26. kwietnia 2022 r. promocja dobiegła końca. Dekory, które trafiły na wiosenną wyprzedaż można kupić w atrakcyjnych cenach u dystrybutorów Forner.


Doskonałej jakości włoskie płyty meblowe z kolekcji Forner & Cleaf to podstawa do produkcji eleganckich mebli i elementów dekoracyjnych wnętrz. Szafy, meble biurowe, komody, meble łazienkowe, kuchenne, a także okładziny ścienne – designerskie płyty Forner świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu i ułatwią jego wyposażenie.

Wiosenna wyprzedaż płyt meblowych Cleaf obejmuje cztery dekory:

D026 Nadir (tekstylny wzór z geometryczną strukturą powierzchni)

FB50 Concreta (reinterpretacja motywu cementowej powierzchni z drobną strukturą – kolor: biało-szary)

FB67 Concreta (reinterpretacja motywu cementowej powierzchni z drobną strukturą – kolor: szaro-niebieski)

FB79 Talco (krystaliczny, jasny marmur o niezwykle miękkiej i jedwabistej powierzchni)

Płyty meblowe melaminowane Cleaf mają format: 2800 x 2070 x 18 mm.

Promocyjna cena Forner to: 69 zł netto / m2.


Zasady promocji „Wiosenna wyprzedaż płyt meblowych Cleaf w Forner”

Tym, którzy znają, nie trzeba ich przedstawiać – płyty Cleaf to synonim stylu Made in Italy. Natomiast ci, którzy jeszcze nie mieli okazji na nich pracować, nasza promocja jest doskonałym momentem, aby zacząć i przekonać się o ich jakości.

Promocyjna cena płyt meblowych Cleaf w ramach wiosennej wyprzedaży obowiązuje od 13 kwietnia 2022 r. do wyczerpania zapasów lub odwołania; obowiązuje przy zakupie minimum 1 sztuki; nie podlega innemu rabatowaniu; dostępność płyt należy potwierdzić kontaktując się z menedżerem sprzedaży Forner lub z biurem Forner. Można skorzystać także z formularza kontaktowego poniżej.

    powrót
    Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
    powrót