Garderoba w ceglastym kolorze z płyty Velvet

Płyta meblowa Velvet ultramat w ceglastym kolorze produkcji Forner ułatwia tworzenie pięknych, odważnych i inspirujących wnętrz. Możecie się o tym przekonać osobiście odwiedzając studio mebli Król w Tychach przy ul. Mąkołowskiej 64, gdzie zobaczycie nowoczesną aranżację mebli garderobianych, jak tą widoczną na poniższych zdjęciach.

Projekt i wykonanie udowadniają, że szafa i garderoba mogą nie tylko spełniać swoje podstawowe funkcje – przechowywanie wszystkich części garderoby tak, by zachowały swoją wysoką jakość – ale być także przytulnym, oryginalnym i stylowym miejscem, w którym spędzimy czas z przyjemnością.

Szafa w garderobie z ultramatowej płyty Velvet Forner® w kolorze ceglastym 5983

materiał meblarski: płyta meblowa Forner Velvet Ultramat 5983 ceglasty
projekt i realizacja: Studio Mebli Król / ekspozycja w salonie przy ul. Mąkołowskiej 64 w Tychach
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Więcej velvetowych inspiracji od Forner

W naszej galerii inspiracji znajdziecie również inne przykładowe realizacje, w których zastosowano płyty meblarskie Forner Velvet:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat fornerowych materiałów meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót