płyty meblowe Supermat SR Forner®

Firma Forner oferuje płyty akrylowe Supermat z powierzchnią SR, czyli o podwyższonej odporności na zarysowania. Standardowy rozmiar płyt Akryl Supermat, które produkuje Forner, to 2800 na 1300 mm. Można jednak zamówić również inne rozmiary.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

orientacyjne dopasowania kolorystyczne akrylowych płyt meblowych Forner – Supermat SR Scratch Resistant – do palety NCS, RAL, PANTONE i oferty EGGER.

Właściwości materiału na powierzchni akrylowej płyty meblowej Forner® supermat SR zapobiegają namnażaniu się zarazków. Dowiedz się więcej.

SPECYFIKACJA PŁYT AKRYLOWYCH SUPERMAT

Płyty i fronty z linii Forner supermat są produkowane przez naszą firmę na bazie MDF o grubości 18mm.
Front płyty oklejony został foliami akrylowymi matowymi. Tył płyty wykonany jest z białej folii PVC – przeciwprężnej i wodoodpornej. Do prasowania płyt używamy tylko wodoodpornego kleju PUR. Format płyt : 2800 x 1300 x 18,8mm. Do płyt posiadamy obrzeża idealnie dopasowane w wymiarze 23/1mm.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót