Cleaf Forner bliżej projektantów i architektów

Dzięki Fornerowi i kolekcji płyt Cleaf oraz Fornerlux polski przedsiębiorca, projektant mebli, czy architekt wnętrz może korzystać z materiałów, które dosłownie przed chwilą wyszły z pracowni włoskich designerów. – Mamy świadomość, że nasze produkty powinny być jeszcze bliżej klientów – w tym projektantów i architektów wnętrz. Działamy więc wielotorowo – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes spółki produkcyjno-handlowej Forner.

Którymi produktami z oferty Fornera powinni się zainteresować projektanci mebli i architekci wnętrz?

Zarówno płyty połyskowe Fornerlux, jak i płyty meblowe o niezwykle głębokich strukturach powierzchni z kolekcji Cleaf, to innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy. Kolekcja Fornerlux to płyty meblowe z niemal idealnym lustrzanym odbiciem na powierzchni. Kolekcja obejmuje ponad 50 dekorów jednobarwnych oraz jedyne na polskim rynku dekory drewnopodobne pokryte transparentną folią akrylową. Popularność zyskują również płyty na wysoki mat.

Natomiast kolekcja włoskich płyt Cleaf o niespotykanych na polskim rynku bardzo głębokich, wyszukanych strukturach powierzchni składa się z 16 wzorów i 59 dekorów. Płyty z efektem 3d pozwalają tworzyć meble i projektować wnętrza odznaczające się niespotykanymi walorami wizualnymi.

Gdzie można zobaczyć płyty Cleafa czy płyty w wysokim połysku?

Najlepszą okazją, by przekonać się do naszych materiałów i ocenić ich walory estetyczne są oczywiście targi. Do tej pory koncentrowaliśmy się głownie na Furnice w Poznaniu lub mniejszych wydarzeniach organizowanych przez hurtownie, z którymi współpracujemy. Jednak mamy świadomość, że nasze produkty powinny być jeszcze bliżej klientów – w tym projektantów i architektów wnętrz. Stąd w tym roku zdecydowaliśmy się pojawić na Arena Design, które to targi były doskonałą okazją, by szerokiemu gronu osób, które odpowiadają za kreację przestrzeni, zaprezentować nową kolekcję melaminowanych płyt meblowych Forner 59’ by Cleaf oraz płyt połyskowych.

Jakie działania podjął w ostatnim czasie Forner, by zainteresować ofertą swoich produktów architektów wnętrz czy projektantów mebli?

Aby być jeszcze bliżej rynku staramy się działać wielotorowo. Najwięcej materiałów wizualnych prezentujących nasze płyty, sposoby ich zastosowania czy proces produkcji można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, jak Facebook i Youtube. Ale nie ma nic lepszego niż bezpośredni kontakt. Nasi menadżerowie produktów są cały czas w trasie, a niedawno zatrudniliśmy dodatkową osobę. Mariusz Jakubiuk odpowiada w Fornerze za kontakty z projektantami i architektami wnętrz. Niebawem podpiszemy też pierwsze długofalowe umowy z Architektami, Designerami i Projektantami, z którymi dzielimy wspólną pasję – twórczą kreację przestrzeni w oparciu o nowatorskie, unikalne materiały.

Osoby, które zajmują się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów czy obiektów komercyjnych zachęcamy do kontaktu i do odwiedzin Strefy Projektanta. To zakładka na naszej stronie, którą będziemy sukcesywnie rozwijać. Do dyspozycji oddajemy m.in.: biblioteki plików w formacie jpeg, które można wykorzystać w programach typu AutoCAD oraz internetową wersję katalogu „Forner Cleaf Przestrzeń i struktura”, który zawiera zdjęcia, opisy produktów oraz stany magazynowe kolekcji płyt meblowych Cleaf oraz wysokopołyskowych płyt Fornerlux. Do dyspozycji współpracujących z nami designerów oddajemy również materiały drukowane – w postaci katalogów kolekcji Cleaf, a także wzorniki, dzięki którym można poczuć strukturę płyty.

W głowie kiełkuje mi również pomysł na stworzenie kreatywnej przestrzeni, gdzie zainteresowani mogliby dosłownie dotknąć i poczuć filozofii Cleafa i Fornera. Ale to plany na przyszłość.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót