Cleaf Forner – kolekcja płyt, która wyprzedza trendy

35 dekorów w 15 unikalnych liniach strukturalnych o niespotykanych na polskim rynku bardzo głębokich i wyszukanych strukturach powierzchni – to kolekcja płyt meblowych TSS Cleaf oferowana przez firmę Forner. To płyty, które zachwycają producentów tworzących z nich nowoczesne meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne. Za sprawą opatentowanej technologii produkcji płyt, finalne materiały dają odbiorcy bardzo sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe. Będzie się można o tym przekonać na targach Drema Furnica 2015.

Oprócz wysokich walorów estetycznych, płyty z kolekcji TSS Cleaf, mają także inne, praktyczne zalety – powłoka warstwy dekoracyjnej jest twardsza – a przez to lepsza od „zwykłych” płyt laminowanych. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej pozwala nie tylko na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni. Jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

– Produkty firmowane logiem Fornera, w tym kolekcja Cleafa i produkowane przez nas płyty w wysokim połysku, to innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy. Materiały z oferty firmy produkcyjno-handlowej Forner wykorzystują nie tylko producenci nowoczesnych mebli, ale także sklepy odzieżowe czy jubilerskie, których celem jest wyróżnienie się wśród innych marek i eksponowanie produktów na tle ładnej płyty, ładnego mebla – podkreśla Sebastian Bartkowiak, współwłaściciel Fornera.

– Z naszą ofertą będzie się można zapoznać podczas targów Drema Furnica w Poznaniu. Zapraszam do odwiedzenia stoiska, wykonanego w całości z naszych materiałów – stoisko nr 24 w Hali 7a – dodaje Bartkowiak.

Płyty meblowe z serii TSS Cleaf są dostępne w grubości 18 mm oraz formacie 2800 x 2070 mm. Do każdej płyty dostępne jest obrzeże w 100% pokrywające się z dekorem i strukturą płyty. To niespotykane na polskim rynku rozwiązanie. Obrzeża są zarówno poprzeczne, jak i wzdłużne, dzięki czemu obrzeże jest kontynuacją wzoru znajdującego się na płycie. Obrzeża są dostępne w dwóch szerokościach: 22/1 mm i 40/1 mm.

Dodatkowym walorem kolekcji TSS Cleaf dystrybuowanej na polskim rynku przez firmę Forner jest to, że wszystkie dekory występują również w laminacie HPL o wymiarach 3050 x 1310 mm oraz grubości 0,8 mm. Laminat jest dostępny w dekorze i strukturze takim, jak płyta.

(artykuł ukazał się w czasopiśmie Meblarstwo we wrześniu 2015. Artykuł został przygotowany do wydania gazety dystrybuowanego podczas targów Drema Furnica 2015)

Płyta Cleaf zdjęcia oraz stany magazynowe płyt melaminowanych z kolekcji CLEAF 

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót