Wysoki połysk w konkurencyjnej cenie

Choć lśniące powierzchnie płyt połyskowych są bardzo popularne i wytwarza je wiele zakładów, to z jakością produktów bywa różnie. W Polsce znaleźliśmy firmę, która produkuje płyty z niemal idealnym lustrzanym odbiciem na powierzchni i na dodatek oferuje swój produkt w bardzo konkurencyjnych cenach.

Firma Forner w ostatnim kwartale 2013 r. uruchomiła jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii do produkcji płyt połyskowych. Gwarantuje ona bardzo duże moce przerobowe – około 10000 m2 dziennie. W centrum produkcji do pracy zaprzęgnięto markową prasę pracującą w trybie przelotowym, która gwarantuje nie tylko dużą wydajność, ale przede wszystkim najwyższą jakość.  – Zależy nam na zadowoleniu klientów, a w związku z tym nie szliśmy na żadne kompromisy. Płyty połyskowe produkujemy na najnowszej generacji maszynach i przy użyciu kleju PUR, co przekłada się na jakość finalnego produktu. Ponadto poprzez fakt, że linia jest praktycznie bezobsługowa, możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny – wyjaśnia Sebastian Bartkowiak, współwłaściciel Fornera.

Forner, producent akrylowych płyt meblowych na wysoki połysk, chwali się jednak nie tylko wysoką jakością i niską ceną. Do tych atutów dołożyć należy także dużą wszechstronność w realizacji zamówień. Płyty połyskowe z niemal idealnym lustrzanym odbiciem mogą być prasowane jedno- lub dwustronnie foliami połyskowymi, matowymi, laminatami czy foliami typu pet. – Nie ma znaczenia również nośnik. Przez prasę „przechodzi” zarówno płyta MDF, wiórowa, czy stolarska – informuje Sebastian Bartkowiak.

Choć standardowy rozmiar płyt połyskowych, które produkuje Forner, to 2800 na 1300 mm, w polskiej firmie można zamówić również inne rozmiary. Jeśli natomiast chodzi o kolorystykę, spółka na stanie magazynowym posiada 15 unikolorów, ale i tutaj nie ma ograniczeń, ponieważ Forner bazuje na kolorystyce m.in. Senosanu, Sitechu czy Finedecoru. Każdy z dekorów jest dostępny „na zapytanie”.

– Pracujemy szybko, ale bardzo starannie; gwarantujemy wysoką jakość mimo niskiej ceny; używamy tylko najlepszych komponentów. To, oraz fakt, że korzystamy z najnowocześniejszych technologii, powoduje, że oferujemy najlepszy jakościowo produkt na polskim rynku. Wystarczy porównać nasz połysk z innymi producentami – podsumowuje współwłaściciel firmy Forner.

(artykuł ukazał się w czasopiśmie Meble Materiały i Akcesoria w maju 2014 r. Artykuł został przygotowany do wydania na targi ZOW)

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót