Płyta laminowana Cleaf Nadir

Płyta w strukturze Nadir zyskała uznanie podczas targów Interzum. – To produkt o wysokiej wartości estetycznej, jednak warto docenić nie tylko unikalny wygląd powierzchni, ale także jej praktyczność – przekonuje Sebastian Bartkowiak dodając, że płytę w strukturze Nadir można zastosować zarówno do powierzchni mebli tzw. codziennego użytku, jak również wykorzystać do ciekawych koncepcji projektowych w przypadku mebli targowych czy sklepowych.

Nowa struktura w kolekcji płyta laminowana TSS Cleaf jest oferowana przez Forner w dwóch kolorach: białym i grafitowym. – Tym samym kolekcja płyt meblowych TSS Cleaf, którą w Polsce dystrybuujemy, liczy już 30 dekorów – mówi współwłaściciel Fornera. Równie nowatorskie, jak Nadir, są struktury Damier (plecionka); Alter (bardzo głębokie pory drewna), Scacco-Matto (klawiszujące kwadraty) oraz Tranche (przetarte tartaczne drewno). Warto też wspomnieć o Sherwoodzie, Yosemite i Spigato. Kolekcję uzupełniają znane już i cieszące się powodzeniem w Polsce od lat struktury Smart, Surf, Penelope oraz Matrix.

Przypomnijmy, że cechy charakterystyczne kolekcji Cleaf Professional, to bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni. – Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje Struktury z proponowanej przez Forner kolekcji to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego design – twierdzi Bartkowiak.

Warto zaznaczyć, że płyty TSS Cleaf są lepsze od „zwykłych” płyt laminowanych, ponieważ mają znacznie grubszą i twardszą powłokę warstwy dekoracyjnej. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej pozwala na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni. Jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

Płyty meblowe z serii Cleaf Professional są dostępne w grubości 18 mm oraz formacie 2800 x 2070 mm. Do każdej płyty dostępne jest obrzeże w 100% pokrywające się z dekorem i strukturą płyty. – To niespotykane na polskim rynku rozwiązanie. Obrzeża są zarówno poprzeczne jak i wzdłużne, dzięki czemu obrzeże jest kontynuacją wzoru znajdującego się na płycie – wyjaśnia Sebastian Bartkowiak.

Obrzeża są dostępne w dwóch szerokościach: 23/1 mm i 42/1 mm

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót