Cleaf i Superpołyski Forner wyprzedzają trendy

– Zarówno superpołyski, jak i płyty meblowe o niezwykle głębokich strukturach powierzchni z kolekcji Cleaf to innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy – mówi o produktach firmy Forner jej współwłaściciel, Sebastian Bartkowiak.

Kolekcja akrylowych płyt meblowych Fornerlux to płyty meblowe z niemal idealnym lustrzanym odbiciem na powierzchni. Forner, największy polski producent superpołysków gwarantuje wysokiej jakości produkt w bardzo konkurencyjnych cenach. Kolekcja obejmuje ponad 50 dekorów jednobarwnych oraz jedyne na naszym rynku dekory drewnopodobne pokryte transparentną folią akrylową. Superpołyski dostępne są w wersji SR, czyli z podwyższoną odpornością na zarysowania, a także w wersji „budżetowej” dla dużych zakładów produkujących meble seryjne.

Forner posiada jedną z najnowocześniejszych w kraju linii do produkcji. Zapewnia ona bardzo duże moce przerobowe. Markowa prasa pracująca w trybie przelotowym pozwala Fornerowi uzyskać dużą wydajność. – Płyty i fronty produkujemy na bazie MDF oraz folii akrylowych. Używamy tylko najlepszych komponentów, w tym kleju PUR, co przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu – podkreśla Sebastian Bartkowiak, wiceprezes Fornera. – Zależy nam na zadowoleniu klientów, a w związku z tym budując nasz park maszynowy, nie szliśmy na żadne kompromisy – dodaje. Jak wysokiej jakości jest to produkt można się przekonać podczas targów Drema Furnica 2015.

Druga kolekcja, którą Forner będzie prezentował na poznańskich targach, składa się 35 dekorów w 15 unikalnych liniach strukturalnych o niespotykanych na polskim rynku bardzo głębokich i wyszukanych strukturach powierzchni. Płyty meblowe TSS Cleaf to produkty, które zachwycają producentów tworzących z nich nowoczesne meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne. Za sprawą opatentowanej technologii produkcji płyt, finalne materiały dają odbiorcy bardzo sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe.

Materiały z oferty firmy produkcyjno-handlowej Forner wykorzystują nie tylko producenci nowoczesnych mebli, ale także sklepy odzieżowe czy jubilerskie, których celem jest wyróżnienie się wśród innych marek i eksponowanie produktów na tle ładnej płyty, ładnego mebla

(artykuł ukazał się w czasopiśmie Meble Materiały i Akcesoria w październiku 2015 r.)

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót