Płyty melaminowane – nowości Cleaf

Cleaf Shamal i Cleaf Pembroke – to nowe dekory w ofercie melaminowanych płyt meblowych Forner. Firma systematycznie rozszerza zawartość unikalnej w Polsce kolekcji płyt laminowanych TSS Cleaf.

Struktury Pembroke i Shamal w kolekcji TSS Cleaf

Do grona płyt meblowych o bardzo głębokich strukturach powierzchni dołączyły – Cleaf Shamal i Cleaf Pembroke – których wysoka wartość estetyczna zadowoli najbardziej wymagających klientów. Inspiracją dla projektantów struktury Shamal był gorący, suchy, i często gwałtowny wiatr występujący w rejonach Półwyspu Arabskiego, stąd też uwodzi ona swym wyglądem i niezwykłymi geometrycznymi kształtami. Z kolei Pembroke to wariacja nt. dębu, który został postarzony, co uwypukliło piękno drewna. 

Nadir – nowa struktura w kolekcji TSS Cleaf

Efektowne geometryczne kształty, przecinane przez równoległe linie, w połączeniu z charakterystycznym dla kolekcji TSS Cleaf efektem 3D, nadają tej strukturze szczególną głębię. Nowa struktura – Cleaf Nadir – poszerza kolekcję płyt laminowanych TSS Cleaf proponowaną przez firmę Forner. 

Struktura Cleaf Sherwood – doskonała imitacja drewna 

– Proponowana przez nas płyta laminowana 3D w strukturze Sherwood, to imitacja drewna tak doskonała, że nie do odróżnienia dla laika – mówi Sebastian Bartkowiak, współwłaściciel firmy Forner, która jako jedyna na polskim rynku oferuje tak głębokie struktury powierzchni. Płyty z kolekcji TSS Cleaf doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.  Więcej informacji o strukturze Sherwood znajdziesz na podstronie produktu Forner Sherwood.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót