Forner na Index Dubai

Targi Index Dubai, uznawane za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, odbędą się w tym roku w dniach od 31 maja do 2 czerwca w Dubai World Trade Centre. Podczas wydarzenia swoją ofertę superpołyskowych i supermatowych płyt meblowych zaprezentuje Forner.

Targi Index Dubai to kluczowe wydarzenie dla każdego, kto działa w branży projektowej. W trakcie targów można sprawdzić materiały oraz porozmawiać o kwestiach technicznych z producentami i dostawcami komponentów, co często nie jest możliwe w normalnym trybie pracy – mówi Pallavi Dean, dyrektor kreatywny i założycielka Roar.

Index Dubai odbędą się w Dubai World Trade Centre w dniach 31 maja do 2 czerwca 2021 r.

Index Dubai – święto designu na Bliskim Wschodzie

Znane na całym świecie wydarzenie branżowe odbywa się od 30 lat. Index Dubai oferuje prostą, ale potężną propozycję: łączy projektantów, kupujących i architektów z markami wnętrzarskimi, produktami i usługami z całego regionu i świata, aby dzięki temu można było tworzyć piękne przestrzenie, które pasują do wszystkich stylów i zasobności portfela.

Targi Index są częścią Middle East Design and Hospitality Week, który jest największym i najważniejszym świętem związanym z designem. Cztery wspólne wydarzenia: Index, The Hotel Show, The Leisure Show i Workspace w ciągu trzech dni trawna MEDHW prezentując najważniejsze trendy w branży projektowej i hotelarskiej przyciągają do Dubaju odwiedzających i wystawców z całego świata.

Szkic stoiska Forner, producenta płyt meblowych, na Index Dubai 2021

Płyty meblowe Forner na Index Dubai

– Bliski Wschód to dla Forner bardzo interesujący i perspektywiczny rynek. A Index Dubai to wiodące wydarzenie w tym regionie. Ekspozycja produkowanych przez Forner płyt meblowych na targach Index będzie więc kolejnym krokiem w nawiązaniu znaczących kontaktów biznesowych w krajach Zatoki Perskiej – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes Forner.

Ekspozycję Forner na targach Index Dubai będzie wyróżniała ascetyczna forma. Główną rolę mają bowiem odgrywać prezentowane w dużych formatach płyty meblowe, czyli topowe produkty Forner: ultramatowe płyty Velvet o przepięknej pastelowej kolorystyce liczącej ponad 20 dekorów, a także superpołyskowe akrylowe płyty meblowe i supermatowe płyty akrylowe, które wyróżnia bardzo wysoka odporność na zarysowania i promienie UV. Odnotujmy, że wszystkie elementy stoiska targowego będą wykonane właśnie z płyt meblowych wyprodukowanych przez Forner.

Kolejny krok w rozwoju Forner, producenta płyt meblowych

– Pozyskaliśmy w ostatnich latach klientów spoza naszego kontynentu. Dzięki temu Forner stał się niezależny od sytuacji w kraju czy Europie. Największym pozytywem było jednak to, że rozwój eksportu „zmusił” nas do poszukiwania nowych rozwiązań zarówno w zakresie komponentów do produkcji płyt meblowych, organizacji pracy ale także nauczył nowych rzeczy, co nie byłoby możliwe bez kontaktu z rynkami, gdzie meblarstwo ma nieco inne standardy – tak o roli eksportu mówił w niedawnym wywiadzie dla MMIA Sebastian Bartkowiak.

Przypomnijmy, że w 2019 r. Forner po raz pierwszy wziął udział w zagranicznych targach dla branży meblarskiej – były to prestiżowe targi Interzum, podczas których swoją premierę miały płyty meblowe Velvet. Udział w Index Dubai, to kolejny krok w rozwoju lubelskiego producenta płyt meblowych z uszlachetnioną powierzchnią, dzięki któremu Forner umocni swoją pozycję w gronie topowych producentów płyt meblowych.

Ekspozycja Forner na Index Dubai 3D141 – mapa

Udział Forner w targach Index Dubai jest częścią projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich p.t. Wzrost konkurencyjności produktów firmy Forner na rynkach międzynarodowych.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót