Najlepsze filmy 2020 r. w oskarowych kategoriach

⭐and the Oscar goes to…⭐ Bez wielkiej pompy, czerwonych dywanów i statuetek, ale za to z nieukrywaną dumą prezentujemy Wam najlepsze filmy Forner 2020 r. w oskarowych kategoriach;)

Gala wręczania Oscarów rozpoczęło wręczenie nagrody Emmerald Fennel za scenariusz do jej reżyserskiego debiutu „Obiecująca. Młoda. Kobieta.”. „Nomadland” Chloe Zhao został też najlepszym filmem roku. Ale o tym możecie przeczytać dosłownie wszędzie. Forner postanowił przygotować dla Was listę najlepszych filmów z kanału Forner na YouTubie w podziale na oskarowe kategorie.

Zacznijmy od najlepszego filmu dokumentalnego, który krok po kroku pokazuje, jak przebiega proces projektowania wnętrz. Zaczynamy od omówienia potrzeb, poprzez szkic, wstępne projekty, dokumentację projektową, a kończymy na prezentacji finalnej realizacji. Jeśli jesteś ciekaw, ciekawa, jak przebiega proces projektowania wnętrz, dlaczego warto zastosować technologię wirtualnej rzeczywistości i jak długo trwa projektowanie wnętrza, koniecznie obejrzyj nasz film poradnikowy.

Jak przebiega projektowanie wnętrz? 🎬 najlepszy dokument 🎬

Jeśli planujesz budowę domu lub generalny remont mieszkania i chcesz w poprawny sposób zaaranżować przestrzeń, architekt lub projektant wnętrz może okazać się niezbędny. Zwłaszcza jeśli robisz to po raz pierwszy. Dlatego jeśli spodobał Ci się film o projektowaniu wnętrz, które pokazaliśmy krok po kroku, przeczytaj również nasz wpis na blogu „Jak wybrać dobrego projektanta wnętrz?”.

Wracamy do Oskarów. W kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy, oskarowa statuetka powędrowała do grupy, czyli do włoskich płyt meblowych Cleaf, których nowe wzory i struktury zaprezentowaliśmy w pierwszym kwartale 2020 r.. Wtedy to do oferty handlowej Forner, na którą składają się produkty Cleaf: płyty meblowe, laminaty oraz obrzeża ABS, trafiło aż 18 nowych dekorów włoskiego producenta. I to właśnie film, który prezentuje najnowsze wzory włoskich płyt dekoracyjnych zgarnął główną nagrodę. Najlepszymi aktorami byli w nim: Płyta meblowa Cleaf Alpaca, dekoracyjna płyta meblowa Cheope, niesamowicie oryginalna płyta meblowa Duna, elegancka i klasyczna płyta Cleaf Fronda, znana i uwielbiana płyta meblowa Millennium, elegancka i doskonale pasująca do aktorskich ścianek i modowych wybiegów płyta meblowa Mosaico, wyrazista i ponadczasowa płyta dekoracyjna Cleaf Primofiore oraz ceniona przez krytyków płyta meblowa Forner Yosemite. Oskarową rolę i kunszt możemy podziwiać nie tylko na filmie, ale także w licznych autorskich spektaklach, w których osadzano płyty meblowe Cleaf. Pierwszoplanowe i drugoplanowe role, epizody, monodramy i inne spektakle zebraliśmy w jednym miejscu – galeria inspiracji Forner – czyli galeria zdjęć z realizacji, które powstały przy wykorzystaniu materiałów meblarskich Forner.

Płyty meblowe Cleaf 📽 najlepszy aktor pierwszoplanowy 📽

Przy prezentacji produktu ważne jest nie tylko opakowanie i oprawa wizualna, ale także muzyka. To ona buduje nastrój, dynamizm sen etc. Film bez muzyki, to jak wnętrza bez mebli wykonanych z płyt meblowych Forner;) Dlatego Akademia wyróżniła film o blatach kompaktowych HPL. Orientalna nuta, zapadający w pamięć rytm, rozochocające bujanie – wideo o blatach HPL to elegancka prezentacja wzorów kolekcji cienkich blatów kompaktowych, w którym zwracają uwagę nie tylko produkty, ale właśnie nastrojowe dźwięki. Odpłyńcie z nami w muzyczną opowieść o tym, jakie blaty wybrać do kuchni i łazienki.

Blaty kompaktowe HPL Forner – wzorniki kolekcji 🎼 najlepsza muzyka 🎼

Wzór płyty Cleaf Pembroke z włoskiej kolekcji Forner to efekt poszukiwań inspiracji w naturze. Powierzchnia włoskiej płyty meblowej prezentuje wzór postarzanego dębu, który zaprojektowano w taki sposób, by przez liczne detale charakterystyczne naturze – słoje czy sęki – był dla odbiorcy jeszcze bardziej intrygujący. W 20-ssekundowej animacji doskonale widać, dlaczego płyta meblowa Forner Pembroke dostarcza wielowymiarowych doznań wynikających z interakcji pomiędzy światłem a płytą.

Cleaf Pembroke S128 – gra światła i cienia 📽 najlepsza animacja 📽

Akrylowe płyty meblowe Forner to produkt najwyższej jakości. Płyty meblowe Forner na wysoki połysk jak i płyty meblowe Forner na głęboki mat są bardzo łatwe w utrzymaniu i charakteryzują się wyższą odpornością na ścieranie, zarysowania czy promienie UV. Ale oskarowa gala to nie moment na przedstawianie najważniejszych cech produktu. Ważny jest obraz, który pokazuje, jak wygląda ich produkcja. Jak wygląda produkcja płyt meblowych? Dowiecie się tego z naszej animacji, która zdobyła wyróżnienie w nieoskarowej kategorii „najlepszy film anglojęzyczny”. Obejrzyj film, w którym w skrótowy sposób pokazujemy poszczególne etapy produkcji płyt meblowych w firmie Forner.

How Forner manufactures furniture boards 🇬🇧 najlepszy film anglojęzyczny 🇵🇱

Powiedzieć, że ten film rozgrzał internet do czerwoności i podzielił publiczność to nic nie powiedzieć. Podobno Sylvester Stallone obejrzał nasz pojedynek już kilkadziesiąt razy i chce wykorzystać niektóre sceny w remake’u kultowej już serii Rocky. Podobno fronty lakierowane próbują jeszcze walczyć, no ale, kto widział nasz pojedynek „Fronty akrylowe vs fronty lakierowane – które są lepsze?”, wie że to już tylko ciche popiskiwanie przegranych;) A zupełnie serio, obejrzyjcie nasz film, który odpowiada na bardzo często zadawane pytanie: Które fronty meblowe są lepsze: akrylowe czy lakierowane?

Fronty akrylowe czy fronty lakierowane – które są lepsze? 🎞 najlepszy film 🎞

Oskary #Oscars #Forner #FornerTV #FilmyEdukacyjne #płytymeblowe #oscars2021 #hollywood #movie #cinema #academyawards #bestmovie #cinematography

I już na koniec, zacytujmy prowadzącego galę, który podkreślił, że „Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jest synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe„, a następnie wręczył Fornerowi Oskara za całokształt działań w branży filmowej, wróć, wręczył Fornerowi Oskara za całokształt działań w branży meblarskiej:D

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót