Forner zaprasza na Warsaw Home 2023: To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów

Dla miłośników nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów meblarskich wizyta na stoisku Forner na targach Warsaw Home będzie prawdziwą ucztą. Ponad 50 nowych wzorów płyt meblowych i blatów oraz niezwykle efektowna wizualnie ekspozycja. Dlaczego warto odwiedzić Forner podczas Warsaw Home 2023 na stoisku D2.02? Przeczytajcie.

wizualizacja ekspozycji Forner na Warsaw Home 2023
wizualizacja ekspozycji Forner na Warsaw Home 2023

Spoglądając na zdjęcia prezentujące pięć poprzednich edycji Warsaw Home, można zobaczyć, jak zmieniała się nasza ekspozycja na przestrzeni lat. Tegoroczna to będzie jednak coś zupełnie innego. Stoisko, które przenosi się właśnie z projektu do rzeczywistości, na pewno wywoła efekt WOW i na długo pozostanie w pamięci odwiedzających – zapewnia Agnieszka Bartkowiak, wiceprezes Forner.

Ponad 50 nowych materiałów meblarskich od Forner

Targi Warsaw Home & Contract, które odbędą się od 7 do 10 listopada 2023 r. w podwarszawskim Nadarzynie, to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z wystrojem wnętrz i designem. Ekspozycja Forner w Hali D (stoisko D2.02) będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów każdego miłośnika nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów meblarskich.

Forner zaprezentuje na targach ponad 50 nowości! Materiały meblarskie, które będą miały swoją oficjalną premierę na WH2023, to m.in. 35 dekorów płyt meblowych z ekologicznej kolekcji Forrest, a także nowa kolekcja cienkich blatów kompaktowych slim, na którą składa się 18 nowych wzorów. – Na naszej ekspozycji będzie można zobaczyć także nowe, odważne kolory Velvet oraz sporo znanych i lubianych oraz mniej znanych, a wartych odkrycia wzorów płyt meblowych – mówi Agnieszka Bartkowiak i dodaje: – Tegoroczna edycja targów Warsaw Home będzie bardzo inspirująca, pełna nowości i innowacyjnych materiałów meblarskich Forner, które ułatwiają tworzenie pięknych wnętrz. Zapraszamy na nasze stoisko w hali D. To świetna okazja, by poznać najnowsze propozycje Forner i zobaczyć, jak nasze produkty mogą wprowadzić nową jakość do twojego wnętrza.

Wyjątkowy mariaż materiałów meblarskich Forner ze sztuką

Tegoroczna edycja będzie bardzo inspirująca i wyjątkowa także ze względu na wyjątkowość stoiska Forner, które będzie mariażem unikalnych wzorów materiałów meblarskich ze sztuką. Ekspozycję Forner uzupełni bowiem wystawa prac artystów związanych z Uniwersytetem Artystycznym Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu o roboczym tytule: Timeless.

I tak – litery przestrzenne układające się w logo lubelskiego producenta płyt meblowych będą tworzyć „instagramowe” sytuacje, gdzie dekory płyt meblowych uzyskują właściwy kontekst przestrzenno-artystyczno-użytkowy. – Obok dekorów drewnopodobnych pojawią się obiekty starszego pokolenia w dialogu z formami rzeźbiarskimi utrzymanymi w duchu eklektyzmu i elegancji, a z drugiej strony stoiska, tam, gdzie zaprezentowane zostaną fantazyjne dekory płyt meblowych, pojawią się obiekty nieco bardziej rozrywkowe, energetyczne, charakterystyczne dla nieco bardziej współczesnego tonu wypowiedzi twórczej – opisuje Mateusz Wróblewski z Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, który odpowiada za projekt stoiska Forner na Warsaw Home 2023 i aranżację wystawy designu i rzeźby, którą zobaczymy na ekspozycji.

Forner & UAP Poznań – wyjątkowy mariaż materiałów meblarskich Forner ze sztuką

Forner nie zwalnia tempa

Bardzo dużo nowości produktowych oraz efektowna wizualnie ekspozycja na ponad 200 mkw, na której przenika się świat sztuki, designu i materiałów meblarskich. Mimo niesprzyjających rynkowych okoliczności Forner prezentuje swoje produktowe portfolio na targach Warsaw Home w wyjątkowy sposób.

– Forner cały czas umacnia swoją pozycję, jako lider w segmencie dostawców wysokiej jakości materiałów meblarskich. Jesteśmy firmą, która jest kreatywna, innowacyjna i odpowiada na potrzeby klientów poszukujących unikalnych produktów. Ale jako lider musimy także pokazać, że potrafimy radzić sobie z trudnościami i dać branży pozytywny przykład w trudniejszych momentach. Dlatego mimo spowolnienia w branży nie odpuszczamy i prezentujemy naszą ofertę, w tym kilkadziesiąt nowych wzorów materiałów meblarskich, podczas Warsaw Home w najlepszy możliwy sposób budując w ten sposób zaufanie klientów do marki – tłumaczy Sebastian Bartkowiak, prezes Forner.

Dlaczego warto odwiedzić ekspozycję Forner podczas Warsaw Home 2023?

Jak już zdążyliście przeczytać, Forner podczas targów Warsaw Home 2023 zaprezentuje najnowsze trendy w dziedzinie materiałów meblarskich i designu wnętrz. Jeśli myślicie o stworzeniu unikalnych przestrzeni, nowoczesnych mebli, koniecznie odwiedźcie ekspozycję Forner w hali D. Dzięki produktom Forner tworzenie pięknych wnętrz jest zdecydowanie łatwiejsze. Poniżej, w skrócie, dowiecie się, dlaczego warto odwiedzić ekspozycję Forner podczas Warsaw Home 2023.

Nowe materiały meblarskie: Targi to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami na rynku jeśli chodzi o płyty meblowe i blaty kompaktowe. Forner każdego roku prezentuje ekskluzywne, nowe, kolekcje i unikatowe wzory materiałów meblarskich, które ułatwiają nadanie wnętrzom wyjątkowego charakteru i odpowiadają na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów.

Niezwykłe doświadczenie wizualne: Targowe ekspozycje Forner są zawsze starannie zaprojektowane, tak aby przyciągać wzrok i nasycić zmysły nowoczesnym designem, rewią wzorów i potencjalnymi możliwościami wykorzystania materiałów meblarskich. Obcowanie z płytami meblowymi i blatami kompaktowymi Forner, to nie tylko oglądanie produktów, ale również odczuwanie atmosfery i stylu, jakie oferuje marka. Do tego, tegoroczną ekspozycję Forner uzupełnią elementy sztuki stworzonej przez artystów związanych z UAP w Poznaniu.

Profesjonalne doradztwo dotyczące materiałów meblarskich: Przedstawiciele Forner są ekspertami w dziedzinie materiałów meblarskich. Targi Warsaw Home to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat płyt meblowych i blatów kompaktowych oferowanych przez Forner. Atmosfera targów zawsze sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów i wymianie doświadczeń z profesjonalistami branżowymi. To także doskonała okazja do rozmów z przedstawicielami Forner, którzy z pewnością chętnie podzielą się swoją wiedzą, opowiedzą o nowościach i przybliżą filozofię marki.

Odwiedzenie ekspozycji Forner podczas targów Warsaw Home to nie tylko okazja do podziwiania pięknych płyt meblowych i blatów HPL, ale także szansa na zdobycie nowej wiedzy, inspiracji i nawiązanie ciekawych kontaktów. Czy zastanawiasz się nad zmianą w swoim wnętrzu, czy po prostu ciekawi Cię świat designu, na pewno warto do nas zajrzeć!

PS. Odpowiadając na zadawane już od kilkunastu tygodni pytanie: Czy na stoisku Forner będą krówki? Tak, będą😊

PS 2. Czy będzie promocja na zakup wzorników? Tak, będzie😊

PS 3. Czy szykujemy jakieś niewymienione wyżej w tekście niespodzianki? Tak, zaprezentujemy na targach wyjątkowy, designerski ekspozytor. Ale więcej informacji nie zdradzimy! 😊

Warsaw Home & Contract już w listopadzie

W dniach 7-10 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się największe w Europie biznesowe targi wnętrz. Warsaw Home & Contract to najważniejsze w Europie wydarzenie branżowe, skupujące przedsiębiorców i producentów związanych z architekturą, designem i budownictwem. Podzielone jest na sześć stref targowych (furniture, textile, light, kitchen, bathroom, build), w których swoje pomysły zaprezentują najlepsi polscy i zagraniczni projektanci.

Warsaw Home & Contract to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Warsaw Home & Contract to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży jest wykorzystywany do maksimum.

Top postacią Warsaw Home & Contract będzie międzynarodowa gwiazda designu, Karim Rashid. Karim Rashid jest jednym z najbardziej wyjątkowych głosów w dzisiejszym designie. Z ponad 4000 projektami w produkcji, ponad 300 nagrodami i pracą dla klientów z ponad 40 krajów, Egipcjanin jest jednym z najbardziej cenionych twórców swojego pokolenia.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, a tymczasem przypomnijmy sobie, co działo się na naszym stoisku podczas poprzedniej edycji.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót