Fronty meblowe Velvet – 7 nowych ultramatowych kolorów

Ultra matowe fronty Velvet od Forner przebojem wdarły się na rynek meblarski. Ich ciepłe, przyjemne w dotyku i przede wszystkim głęboko matowe wykończenie urzekło zarówno projektantów wnętrz, producentów mebli, jak i finalnych klientów. Forner wprowadza więc do kolekcji Velvet kolejne ultramatowe kolory.

Dwa miesiące po premierze płyt Velvet (przeczytaj artykuł – Ultramatowe płyty i fronty meblowe uwodzące zmysły), która miała miejsce podczas targów Interzum (pisaliśmy o tym tutaj), Forner wprowadza do kolekcji 7 nowych kolorów. Kolekcja płyt i frontów meblowych Velvet o ultramatowej powierzchni liczy ich już 23.

Nowe kolory to: ciemny zielony, ceglasty, bordowy, ciemny niebieski, popielaty, brązowy oraz stalowy, które doskonale uzupełniają dostępną już paletę barw.

fronty meblowe ultramat Velevet Collection - nowe kolory
fronty meblowe ultramat Velevet Collection – nowe kolory

Płyty meblowe i produkowane na ich bazie fronty, które wchodzą w skład kolekcji Velvet, są nie tylko niezwykle eleganckie, ale charakteryzują się niezwykle wysoką odpornością na zarysowania oraz technologią anti-fingerprint, eliminującą powstawanie na powierzchni odcisków palców.

– Płyty i fronty meblowe ultramat Velevet Collection produkujemy w oparciu o najlepsze dostępne komponenty oraz na maszynach nowej generacji. Dzięki temu jakość produktu jest bardzo wysoka. Fronty meblowe z kolekcji Velvet charakteryzują się niemal niewidoczną spoiną łączącą powierzchnię płyty z obrzeżem. Klienci twierdzą, że to najlepiej wykonany supermat na rynku – podkreśla Sebastian Bartkowiak, prezes Forner sp. z o.o.

Ze wszystkimi właściwościami frontów Velvet oraz pełną kolorystyką ultramatowych płyt i frontów meblowych Velvet możesz zapoznać się na podstronie produktu.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót