Opinia na temat płyt meblowych Forner Cleaf i Fornerlux

Jakie wypełnienia cieszą się aktualnie największą popularnością wśród klientów? (materiały, wykończenia, kolorystyka itp.) Na pytanie odpowiada Sebastian Bartkowiak, współwłaściciel firmy Forner.

Zgodnie z obowiązującymi obecnie w Europie trendami, także i w Polsce do łask wraca naturalne drewno i wariacje na jego temat. Niesłabnącą popularnością cały czas cieszą się również połyskowe powierzchnie. To, co możemy zaobserwować bazując na gotowych meblach, w tym szafach przesuwanych, które powstały w oparciu o nasze produkty, to łączenie ze sobą różnych materiałów. Bardzo efektowanie wyglądają np. drzwi przesuwne w białym połysku Fornerlux z ciemnymi wstawkami z płyt Millenium.

Jednak czarno-biała, łączona z drewnem kolorystyka, nie jest wcale dominująca. Producenci mebli i szaf przesuwanych wykorzystują również inne produkty, zarówno z kolekcji płyt melaminowanych Cleaf, jak i płyt Fornerlux. Każdy producent chce się wyróżnić, stawia na nieco bardziej odważne kolory, jak np. czerwienie. Nawet duże firmy, produkujące do tej pory masowo, decydują się na coraz krótsze serie mebli. To korzystne nie tylko dla klientów, ale także dla firm takich jak nasza – stawiamy na unikalne produkty, wyróżniamy się na tle konkurencji i cały czas się rozwijamy.

Forner Cleaf Millennium

Płyty Millenium to niemal doskonała imitacja „szczotkowanego” drewna sosnowego. Niespotykana na polskim rynku gruba struktura pięknie załamuje światło, co daje niesamowity efekt 3d. Dzięki temu z pozoru banalna biała czy czarna płyta dedykowana do np. drzwi szaf przesuwanych zyskuje wiele odcieni. Klienci Fornera wybierając ten materiał, ponieważ jest to nietuzinkowy produkt, a sam wygląd komentują np. „ materiał, na którym sporo się dzieje”. Płyty Millenium to doskonały produkt dla osób, które cenią połączenie stylu retro z nowoczesną estetyką.

Oprócz wysokich walorów estetycznych, płyty Millenium, jak wszystkie z kolekcji TSS Cleaf, mają także inne, praktyczne zalety. Ponieważ mają znacznie grubszą i twardszą powłokę warstwy dekoracyjnej, są lepsze od „zwykłych” płyt laminowanych. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej pozwala nie tylko na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni. Jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

Płyty połyskowe Fornerlux

Drugim produktem wybieranym najczęściej przez naszych klientów są czarne i białe płyty w wysokim połysku. Materiał Fornera wyróżnia na tle konkurencji przede wszystkim niemal idealny efekt lustra. Akrylowe fronty Fornerlux produkowane są na najnowszej generacji maszynach i przy użyciu kleju PUR, dzięki czemu spoina jest wodoszczelna.

 

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót