Płyty meblowe Forner na targach Warsaw Home 2019

Jeśli kochasz nowoczesny design i szukasz produktów do wykorzystania we wnętrzach – blatów, frontów meblowych czy płyt dekoracyjnych – zajrzyj na stoisko Forner w ramach Warsaw Home. To, co zobaczysz na ekspozycji – ultramatowe fronty Velvet, fronty akrylowe, włoskie płyty meblowe Cleaf i cienkie blaty kompaktowe – na pewno nie pozostawią Cię obojętnym.

Aby zaspokoić ciągle rosnące wymagania klientów, rynek meblarski musi nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań i produktów. Dlatego też znany z niebanalnej oferty Forner na bieżąco poszerza swą ofertę o niespotykane na polskim rynku materiały. W tym roku Forner zaoferował m.in. płyty i fronty Velvet Collection o ultramatowym wykończeniu oraz zaktualizował i poszerzył kolekcję cienkich blatów kompaktowych.

Materiały meblarskie Forner – szeroki wachlarz zastosowań

Z produktami Forner będzie można się zapoznać podczas targów Warsaw Home, które odbędą się od 3 do 6 października w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. W hali D (stoisko D2.6;D3.3) Forner zaprezentuje szeroki wachlarz materiałów meblarskich. Znajdą one zastosowanie jako elementy mebla, dekoracyjne, czy ekspozycje targowe. Stoisko Forner będzie wykonane w większości z produktów firmy. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich.

Płyty i fronty Velvet ultramat – polska premiera

Podczas Warsaw Home swoją polską premierę będzie miała kolekcja płyt meblowych i frontów Velvet o ultramatowym wykończeniu. Ten niebanalny produkt po raz pierwszy został zaprezentowany podczas  Interzum w Kolonii. Po niezwykle ciepłym przyjęciu, kolekcja z początkowych 16 kolorów została poszerzona o 7 kolejnych. Płyty z Velvet Collection charakteryzują się m.in. wysoką odpornością na zarysowania, technologią antifingerprint, dzięki której na powierzchni frontu nie pozostają odciski palców, a także nanotechnologią, pozwalającą na termiczne odtworzenie powierzchni po mikrozarysowaniach.

Supercienkie blaty kompaktowe – nowe kolory i struktury

Cienkie blaty HPL Compact o grubości zaledwie 1cm z rdzeniem dopasowanym kolorystycznie do powierzchni, to produkt cieszący się wyjątkową popularnością. Forner zdecydował się odświeżyć swoją kolekcję cienkich blatów kompaktowych wprowadzając do oferty nowe kolory i struktury (kamień, drewno, supermat). Kolekcja liczy teraz 18 kolorów.

Płyty meblowe Cleaf – największa kolekcja w Polsce

Płyty meblowe Cleaf to zarówno motywy drewna, jak i fantazyjne wzory: tkanina, beton czy skóra. Forner, generalny dystrybutor włoskiego producenta Cleaf, zaprezentuje podczas targów Warsaw Home kolekcję liczącą blisko 100 dekorów. Każda z płyt jest utrzymywana na stanach magazynowych w Polsce. Warto zaznaczyć, że na stoisku Forner będzie można zobaczyć także wzory, które dopiero są wprowadzane przez Włochów do oferty, jak i prototypowe struktury.

Fronty na wysoki połysk i głęboki mat – doskonałe walory wizualne

Ekspozycja Forner będzie również okazją do przekonania się o jakości płyt i frontów akrylowych na wysoki połysk i głęboki mat, które Forner produkuje od 2014 r. Charakteryzują się one doskonałymi walorami wizualnymi. Akrylowa powierzchnia połyskowa to niespotykana głębia koloru i niezwykły efekt lustrzanego odbicia. Powierzchnia matowa jest natomiast jedwabista w dotyku i pochłaniająca światło. Oferta Forner to kilkadziesiąt unikolorów, również w wersji metalicznej.

Forner na Warsaw Home 2018

Ekspozycja Forner podczas Warsaw Home 2018 prezentowała nowości z kolekcji włoskich płyt Cleaf – m.in. ascetyczne betony, plecioną skórę czy nowe zaskakujące dekory materiałowe i drewnopodobne, nowości wśród płyt akrylowych – metaliczne powierzchnie matowe, a także cienkie blaty oraz mdf barwiony w masie. Zobaczcie nasze krótkie podsumowanie targów Warsaw Home 2018.

Zobaczcie, jak wyglądało stoisko Forner podczas ubiegłorocznych targów Warsaw Home

Praktyczne informacje Warsaw Home 2019

Kiedy odbywają się targi?

Targi Warsaw Home odbędą się 3-6 października 2019 roku. W dni biznesowe (03-04.10.2019) zapraszamy przedstawicieli branży, zaś w weekend (05-06.10.2019) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Targi trwają od 10.00 do 18.00.

Gdzie odbywają się targi?

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica.
 * Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Czy mogę kupić bilet na miejscu / przez internet?

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Home. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu!

Czy mogę wejść z dzieckiem na targi?

Wstęp dla dzieci w dni biznesowe (3-4.10.2019) jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz, aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów, to zakup bilet dla dziecka na dany dzień – czwartek lub piątek. Wstęp na targi dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.

W weekend, czyli dni otwarte (5-6.10.2019), dzieci do 13 roku życia mają możliwość wstępu po zakupie biletu ze zniżką. Wstęp na targi dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.

Jak dotrzeć na targi?

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Czy parking jest płatny?

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót