Propozycje Forner w zakresie drzwi przesuwnych

Drzwi stanowią integralną część projektu pomieszczenia i powinny komponować się z innymi elementami wnętrza. Poza bezpieczną klasyką, klienci sięgają coraz częściej po nietypowe odcienie. Sprawdź propozycje Forner w zakresie drzwi przesuwnych.

Drzwi stanowią integralną część projektu pomieszczenia i powinny komponować się z innymi elementami wnętrza. Dlatego cały czas popularnym wyborem są kolory, które współgrają z podłogą, meblami czy parapetami. To, co zaobserwować można najczęściej, to tzw. bezpieczna klasyka, albo biele albo kolory drewna, takie jak dąb, orzech czy jesion, które są nadal bardzo trendy, gdyż wprowadzają do wnętrza przytulność i ciepło.

Aktualne wybory klientów jeśli chodzi o kolorystykę płyt meblowych służacych jako materiał na drzwi przesuwne pokazują jednak, że coraz odważniej sięgamy po nietypowe odcienie, które wnoszą do wnętrz nowe „emocje” i głębię. Matowe zielenie, odcienie niebieskiego czy marsali – to barwy, które dodają pomieszczeniu charakteru i są sposobem na wyrażenie indywidualnego stylu.

Odnotować należy również jeszcze jeden trend. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej konsumentów, rozwija się również segment rynku oparty o produkty wykonane z odnawialnych czy pochodzących z recyklingu materiałów, stąd też bardzo częste w ostatnim roku były zapytania o płyty meblowe bliskie naturze – Forner Forrest.

– Podsumowując, trendy w kolorach drzwi przesuwnych obecnie podążają w dwóch głównych kierunkach. Z jednej strony mamy naturalne odcienie drewna, które wprowadzają przyjemną atmosferę do wnętrza. Z drugiej strony, obserwujemy rosnące zainteresowanie kolorowymi drzwiami, które ożywiają i nadają charakteru przestrzeni. Każdy z klientów w ofercie Forner znajdzie coś dla siebie – mówi Włodzimierz Włoch, opiekun marki Forner.

Oto kilka propozycji Forner w zakresie drzwi przesuwnych

Velvet – ultramatowa kolekcja płyt meblowych

Kolekcja płyt meblowych Velvet ultra matt® produkcji Forner, które można wykorzystać do produkcji drzwi przesuwnych, to obustronna, aksamitna, ultramatowa powierzchnia w trendy kolorach. Poza aspektami wizualnymi – uwodzącym efektem głębokiego matu i urzekającym i jedwabistym wykończeniem, płyta meblowa od Forner charakteryzuje się cechami, które powodują, że produkt jest trwały i łatwy w utrzymaniu. Dzięki technologii antifingerprint na powierzchnia płyty Velvet nie pozostają odciski palców, a materiał jest odporny na mikrozarysowania.

Płyty meblowe Forner Velvet ultra matt® są dostępne od jednej sztuki w standardowej grubości  – 19mm. Forner oferuje możliwość wyprodukowania płyt Velvet na różnych nośnikach i w różnych grubościach.

Płyty meblowe Forner – kolekcja Forrest

Ekologiczna kolekcja Forner Forrest to płyty melaminowane stworzone w niemal 100% z drewna z recyklingu. Forrest to wkład Forner w bardziej zielony i zrównoważony świat. Awangardowy proces produkcji nie wymagał ścięcia ani jednego drzewa. A to dlatego, że do stworzenia płyt meblowych Forrest wykorzystano drewno pochodzące w 100 proc. z recyklingu. Melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Forrest wyróżnia nie tylko proekologiczne podejście do tworzenia materiału meblarskiego. Płyty Forrest to przede wszystkim wysoka jakość oraz nowoczesny i uniwersalny design, dzięki czemu materiał ten sprawdzi się w dowolnej aranżacji i ułatwi kreację pięknych wnętrz.

W szczególności polecamy kolekcję Forrest premium*. Płyty są niezwykle naturalne zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i w dotyku, dlatego do złudzenia przypominają drewno. Płyty można zamówić w różnych grubościach, na różnych nośnikach, w tym wilgocio i/lub ognioodpornym. Ofertę uzupełniają perfekcyjnie dopasowane obrzeża oraz laminaty hpl, których wykorzystanie pozwoli stworzyć jednorodną stylistycznie przestrzeń.

Płyty meblowe Forner – kolekcja Cleaf

Włoskie płyty meblowe Cleaf to synonim stylu Made in Italy. Charakteryzuje je: wysoka jakość, niespotykany design, bardzo wyszukane i niezwykle głębokie struktury powierzchni oraz mała powtarzalność wzoru na powierzchni całej płyty. Płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Płyty meblowe Cleaf, których Forner jest generalnym dystrybutorem w Polsce, to kolekcja o różnorodnej kolorystyce obejmującej zarówno klasyczne motywy drewna, jak i fantazyjne wzory, jak tkanina, beton, metale czy skóra.

Aktualna kolekcja płyt Cleaf & Forner to około 70 jest dostępnych od ręki z magazynu firmy Forner w Lublinie. Do każdej z płyt Forner oferuje obrzeże dopasowane nie tylko kolorystycznie ale także strukturalnie do wzoru na powierzchni płyty.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót