Włoski design w płytach meblowych

Forner, oficjalny dystrybutor włoskich płyt meblowych Cleaf, został partnerem dwóch wydarzeń w ramach cyklu spotkań dla projektantów i architektów – Studia Dobrych Rozwiązań. Naszą prezentację – włoski design w płytach meblowych będziecie mogli zobaczyć w Białymstoku i Olsztynie.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Kolekcja płyt meblowych spod znaku Forner & Cleaf, dedykowana jest wszystkim tym, którzy biorą udział w procesie tworzenia nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi. To, co wyróżnia włoskie płyty melaminowane Cleaf z kolekcji Forner to: niespotykany design, najgłębsze struktury na rynku, mała powtarzalność wzoru na płycie, opatentowana technologia produkcji oraz możliwość zastosowania również na powierzchniach poziomych (meble biurowe).

Z ofertą firmy Forner, oficjalnego dystrybutora włoskich płyt meblowych Cleaf, a także innych innowacyjnych materiałów dla meblarstwa będzie można zapoznać się:

21 marca w Białymstoku

28 marca w Olsztynie

Organizatorem spotkania jest adresowany do projektantów i architektów portal Archiconnect.pl oraz magazyny „Świat Łazienek i Kuchni” i „Dobrze Mieszkaj”. Wydarzenie wspierane jest również przez portale www.dobrzemieszkaj.plwww.mamkuchnie.plwww.ryneklazienek.plwww.lazienka.plwww.meble.com.pl.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót