Cleaf Spigato – realizacja Komandor

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną realizacją, powstałą w oparciu o płyty meblowe z oferty Forner, którą można było podziwiać podczas Warsaw Home 2019. Tym razem prezentujemy garderobę firmy Komandor. Zastosowano w niej włoską płytę meblową Cleaf Spigato o materiałowej strukturze i tweedowym wzorze.

Włoska płyta meblowa Cleaf Spigato to iskra, która daje nowe życie klasycznym trendom wzorniczym. Za sprawą technologii produkcji finalni klienci otrzymują funkcjonalny i innowacyjny materiał meblarski. 

pÅ‚yta meblowa Forner – Cleaf Spigato – realizacja Komandor

materiał meblarski Forner:  włoska płyta meblowa Cleaf Spigato FA93 Selce
realizacja: ekspozycyjna Warsaw Home firmy Komandor 
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Równie piękną realizację możemy znaleźć w salonie ekspozycyjnym poznańskiej firmy Zajc Kuchnie. Płyta melaminowana Forner Spigato posłużyła do stworzenia kompleksowej zabudowy meblowej. Zobacz zdjęcia garderoby z płyty Spigato. A jeżeli zdjęcia z realizacji przypadły Ci do gustu, zajrzyj po więcej do naszej galerii realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych materiałach meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót