KsztaÅ‚ty Cleaf – kolekcja paneli Å›ciennych OVO

W trakcie targów Warsaw Home 2019 materiały meblarskie od Forner można było obejrzeć nie tylko na naszym stoisku. Płyty meblowe Cleaf z włoskiej kolekcji Forner wykorzystała firma OVO do zaprojektowania designerskich paneli ściennych w nowym wymiarze.

W kolekcji Shapes (kształty) znalazło się miejsce dla:
Cleaf Mosaico (struktura plecionki),
Cleaf Surf (struktura fali),
Cleaf Nadir (małe rzędy geometrycznych kształtów regularnie rozmieszczone na powierzchni płyty),
Cleaf Sherwood (struktura o idealnym rysunku drewna),
Cleaf Engadina (kolejny niesamowicie głęboki rysunek drewna),
Cleaf Millennium (piękny, sklejkowy wzór),
Cleaf Ares (struktura betonu), którym nadano kształty okręgu, heksagonu i kwadratów.

Więcej zdjęciowych inspiracji znajdziesz w fornerowej galerii zdjęć z realizacji z wykorzystaniem materiałów meblarskich Forner.

Zajrzyj też na naszego bloga, gdzie przeczytasz m.in. artykuł o rewolucji w świecie płyt meblowych. Będzie to także podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Artykuł na temat włoskich płyt melaminowanych, który jest także relacją z wizyty we Włoszech zatytułowaliśmy: Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Historia włoskiego producenta płyt meblowych Cleaf w Polsce jest nierozerwalnie związana z działalnością firmy Forner, która jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf Polska. Rozpoczynając działalność w 2007 r. właściciele Fornera mieli na celu przełamanie monotonii na rynku płyt meblowych i chcieli wyznaczać nowe trendy polskim rynku, oferując produkty, które umożliwiłyby Polakom wkroczenie w świat nowoczesnych materiałów meblarskich. Poszukując niepowtarzalnych dekorów, oryginalnych struktur i wzorów, unikalnych płyt meblowych, które mogłyby wypełnić niszę, Forner nawiązał w 2007 r. współpracę z włoską firmą Cleaf, stając się w Polsce generalnym i wyłącznym dystrybutorem płyt meblowych produkowanych w Lissone pod znakiem Cleaf.

Styl Made in Italy w płytach meblowych kojarzy się od ponad dekady nierozłącznie z firmą Forner. A to za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót