Ekspozycja Forner na Big 5 w RPA

Forner, polski producent płyt meblowych z uszlachetnioną powierzchnią, wziął udział w wystawie Construct South Africa, która odbyła się w dniach 27–29 czerwca 2023 r. w Gallagher Convention Centre w Johannesburgu. Na ekspozycji w RPA Forner zaprezentował płyty meblowe własnej produkcji – akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk i głęboki mat, kolekcję płyt meblowych Velvet ultra matt ® w wersjach standard oraz premium, a także kolekcję płyt meblowych o perłowej powierzchni – Forner Pearl. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Podsumowanie naszego udziału w targach w Republice Południowej Afryki, można przeczytać na naszym blogu:

Udział Forner w targach Big 5 w RPA był częścią projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 1.2. Internacjonalizacja MŚP „Internacjonalizacja Firmy Forner – rynki afrykańskie”. Celem projektu jest rozwój internacjonalizacji firmy promocja marki własnej na nowych rynkach zagranicznych.

Targi Big 5 w RPA to kolejne wydarzenie w tym roku, w którym Forner wziął udział w roli wystawcy. Zobaczcie, jak prezentowaliśmy nasze produkty – akrylowe płyty meblowe superpołysk SR i płyty meblowe supermat SR, kolekcję płyt meblowych Velvet ultra matt ® w wersjach standard oraz premium, a także kolekcję płyt meblowych o perłowej powierzchni – Forner Pearl, podczas targów Interzum w Kolonii.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót