Kuchnia z frontami z płyty Riga od Forner

Cleaf Riga to strukturyzowana płyta meblowa z włoskiej kolekcji Forner. Inspiracją dla stworzenia tej unikalnej struktury była architektura, gdzie zastosowanie równoległych linii prostych nadaje finalnej formie spokój, strzelistość i klasyczne piękno.

W poniższej galerii możecie zobaczyć, jak pięknie prezentuje się kuchnia, w której jako płyty frontowe wykorzystano Forner Riga. Kuchnia jest częścią stałej ekspozycji w studio firmy Repeccy Meble, przy ul. Rzemieślniczej 17 w Zamościu. Nie możemy wyjść z zachwytu! Jest pięknie!

płyta meblowa Cleaf Riga w kuchni Repeccy Meble

materiał meblarski Forner: płyta frontowa Forner Riga LR28 Patrese
projekt i realizacja: Repeccy Meble Zamość / kuchnia ekspozycyjna

Płyty Riga z oferty Forner znajdą zastosowanie w produkcji frontów, szaf przesuwanych, jako elementy dekoracyjne, jak również jako komponenty do wytworzenia niesztampowych mebli hotelowych, biurowych, czy wyposażenia wszelkiej maści miejsc użyteczności publicznej. To płyta meblowa dla wymagających, która ułatwia tworzenie pięknych wnętrz. Idealny materiał meblarski dla osób, które cenią połączenie stylu retro z nowoczesną estetyką.

Płyta meblowa Cleaf Riga jest dostępna w Forner w dwóch dekorach: LR28 patrese oraz LR41 strips, która jest autorską propozycją Forner.

Identycznie jak pozostałe płyty z kolekcji Forner & Cleaf, tak i Riga wyróżnia się wysoką jakością, niespotykanym designem oraz małą powtarzalnością wzoru na powierzchni. Dzięki metodzie produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Co wyróżnia płyty Cleaf? Wyjątkowa głębia dekoru, która jest wynikiem użycia większej ilości warstw papieru, nowoczesnej technologii produkcji oraz umiejętnej synchronizacji dekoru i struktury. Dzięki dopasowaniu obrzeża w 100 proc. do koloru i struktury płyty, finalny efekt w postaci elementu meblowego jest doskonały.

Cleaf by Forner – największa kolekcja płyt meblowych w Polsce

Kolekcja Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Historia Cleaf w Polsce jest nierozerwalnie związana z działalnością firmy Forner, która jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf Polska. Rozpoczynając działalność w 2007 r. właściciele Fornera mieli na celu przełamanie monotonii na rynku płyt meblowych i chcieli wyznaczać nowe trendy polskim rynku, oferując produkty, które umożliwiłyby Polakom wkroczenie w świat nowoczesnych materiałów meblarskich. Poszukując niepowtarzalnych dekorów, oryginalnych struktur i wzorów, unikalnych płyt meblowych, które mogłyby wypełnić niszę, Forner nawiązał w 2007 r. współpracę z włoską firmą Cleaf, stając się w Polsce generalnym i wyłącznym dystrybutorem płyt meblowych produkowanych w Lissone pod znakiem Cleaf.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót