Cleaf na interzum – like a bar

Na targach Interzum w Kolonii firma Cleaf, której dystrybutorem w Polsce jest Forner, zaprezentowała swoją kolekcję innowacyjnych powierzchni, w tym płyt meblowych, dedykowanym tworzeniu ekskluzywnych i oryginalnych mebli i wnętrz. Ekspozycję przygotowała renomowana pracownia Bestetti Associati. Dzieląc przestrzeń na cztery strefy – tkaninę, metal, kamień i drewno, w każdej z nich podkreślono w ten sposób znaczenie i siłę powierzchni w nadawaniu charakteru i stylu projektowanym przestrzeniom.

Całość uzupełniała, znana z Milan Design Week 2023, instalacja Cleaf – Like a bar. Temat ten został wybrany, jako kontunuuacja idei z poprzedniego projektu – Cleaf Club, gdzie oddawana w ręce projektantów przestrzeń zachęca do eksperymentowania z innowacyjnymi formami, kształtami i materiałami, aby finalnie stworzyć niezapomniane wrażenia odwiedzającym bar właśnie.

Zobaczcie galerię zdjęć prezentujących ekspozycję Cleaf Like A Bar na Interzum 2023.

Cleaf to renomowana włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości dekoracyjnych powierzchni do mebli i wnętrz. Cleaf oferuje szeroką gamę płyt meblowych, laminatów oraz dopasowanych idealnie obrzeży, które można kreatywnie wykorzystać w projektowaniu i produkcji mebli, kuchni, biur i innych wnętrz. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i innowacyjnych materiałów, produkty Cleaf są trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu.

Marka Cleaf jest obecna na polskim rynku dzięki firmie Forner, która od ponad 15 lat oferuje w Polsce produkty włoskiego producenta. Dystrybutor Cleaf – firma Forner posiada w swojej kolekcji płyt meblowych Forner & Cleaf ponad 70 dekorów dostępnych od jednej sztuki ze stanu magazynowego.

W kolekcji Forner & Cleaf dostępne są struktury i wzory płyt meblowych prezentowane przez Cleaf podczas interzum 2023, takie jak:  Cleaf Mosaico, Cleaf Ares, Cleaf Reflex, Cleaf Idea, Cleaf Riga, Cleaf Millennium, Cleaf Primofiore, Cleaf Nadir . W Forner zamówisz również inne produkty Cleaf takie jak Cleaf Cheope, Cleaf Okobo czy Cleaf Alpaca.

Zaznaczmy, że Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso. Elastyczność, szybkość dostawy, wsparcie eksperckie, super serwis i niesamowite materiały marketingowe – to wyróżnia Forner. Chcesz zamówić próbki produktów Cleaf, dowiedzieć się więcej o kolekcji włoskich płyt melaminowanych, skontaktuj się z menedżerami sprzedaży Forner.

interzum 2023 - ekspozycja płyt cleaf
interzum 2023 – ekspozycja płyt cleaf
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót