Garderoba i sypialnia z płyty Millennium

Wzór dekoracyjnej płyty meblowej Cleaf Millennium jest jedyny w swoim rodzaju. Synchroniczna struktura i odwzorowanie słojów szczotkowanego drewna jodły wspaniałej zostały tak stworzone, by powierzchnia zachwycała łagodnymi kontrastami połysku i matu. Do tego dodać należy zachwycające efekty wizualne – elegancko i naturalnie – prezentującą się grę światłocienia. Jednolity biały kolor płyty meblowej Cleaf Millennium B011 Bianco doskonale uwidacznia najważniejsze cechy dekoru i powoduje, że meble garderobiane i meble do sypialni stworzone z włoskiej płyty dekoracyjnej od Forner prezentują się zjawiskowo. Zajrzycie z nami do sypialni z garderobą, pięknego i harmonijnego wnętrza, w którym wykorzystano białą płytę Millennium. Przebywanie w nim to czysta przyjemność, a płomienne rysunki drewna czerwonej sosny powodują, że jest to przestrzeń, w której chce się spędzać każdą wolną chwilę.

Millennium B011 Bianco – zastosowanie płyty meblowej

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Millennium B011 Bianco od Forner o rysunku drewna szczotkowanej czerwonej sosny
realizacja: dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Odwzorowanie charakteru drewna jodły wspaniałej na powierzchni płyty Millenium doskonale uwidacznia perfekcyjną synchroniczność struktury z rysunkiem, którą gwarantuje Cleaf. Płyty meblowe Cleaf to włoski produkt, który cechuje wysoka jakość, nietuzinkowy charakter oraz wyszukane wzornictwo. To panele drewnopochodne wielorakich zastosowań. Dekoracyjne powierzchnie pionowe, poziome, płyty korpusowe i frontowe, blat pogrubiany i standardowy, elementy dekoracyjne, parapety – uniwersalność płyty meblowej Cleaf Millenium B011 Bianco jest zaskakująca prawda? Zobaczcie inne realizacje z wykorzystaniem dekoracyjnej płyty meblowej Cleaf Millennium od Forner:

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych materiałach meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót