Włoska płyta meblowa o fakturze skóry

Mamy dla Was kolejną dawkę inspiracji i zdjęcia pokazujące możliwość zastosowania włoskich płyt meblowych z oferty Forner. W poprzedniej galerii – kuchnia z płyty meblowej Sherwood U129 Nero – zaprezentowaliśmy zabudowę kuchenną, którą wyróżniały czarne fronty o strukturze i rysunku drewna dębu. Ale kuchnia z włoskiej płyty meblowej Sherwood ma także ukryte smaczki. I nie, nie chodzi wcale o kolekcję win;) Ale o szuflady i półki wykonane z włoskiej dekoracyjnej płyty meblowej Primo Fiore, która jest połączeniem głębokiej czerni, zachwycającej miękkości materiału i struktury przypominającej skórę. I to właśnie tym elementom dekoracyjnym poświęcona jest niniejsza galeria.

Włoska płyta meblowa z oferty Forner & Cleaf – Primo Fiore Nero U129 to ponadczasowa elegancja z gwarancją jakości. Zresztą zobaczcie sami.

Dekoracyjna płyta meblowa Forner Primofiore

materiał meblarski: płyta meblowa z włoskiej kolekcji Forner – Cleaf Primofiore U129 Nero / faktura skóry na powierzchni
realizacja:  Producent mebli Darex Jaworzno
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Chcesz stworzyć swą wymarzoną przestrzeń – zaprojektować i wyposażyć w meble salon, kuchnię, gabinet czy łazienkę i brakuje Ci inspiracji, to zajrzyj do galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zainspiruj się z Forner

Oddziałująca na zmysły wzroku i dotyku płyta meblowa Cleaf Primofiore od Forner to doskonały produkt do wykorzystania w aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Primofiore można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Zobaczcie inne realizacje z wykorzystaniem włoskich płyt meblowych Cleaf od Forner

Płyta meblowa Made in Italy

Styl Made in Italy w płytach meblowych kojarzy się od ponad dekady nierozłącznie z firmą Forner. Dlaczego? Za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 80 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Dostępność bogatej kolekcji najwyższej jakości płyt meblowych Cleaf, które uzupełniają dopasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeża ABS oraz laminaty na zamówienie daje architektom i projektantom niemal nieograniczone możliwości projektowe w tworzeniu wnętrz odpowiadającym współczesnym trendom. Wszystkie dekory z Cleaf Espresso są dostępne od 1 sztuki, a dzięki współpracy Cleaf i Forner sprowadzenie wybranych elementów kolekcji Cleaf Espresso jest możliwe w ciągu zaledwie 2-3 tygodni.

Na naszym blogu przeczytasz o rewolucji w świecie płyt meblowych. Zabierzemy Cię w podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót