Kuchnia z płyty meblowej Sherwood U129 Nero

Czy czarna zabudowa kuchenna to dobry wybór? Czy czarne fronty w kuchni będą wyglądały dobrze? Czy czarna kuchnia nie będzie zbyt odważna? Czarny kolor w kuchni nie jest może oczywistym wyborem, jednak na pewno można go oswoić w taki sposób, by kuchnia po prostu zachwycała! Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć, w którym pokazujemy zastosowanie włoskiej melaminowanej płyty meblowej Sherwood U129 Nero, która jest odwzorowaniem czarnego drewna dębu.

Do wykonania ekspozycji w salonie Darex w Jaworznie wykorzystano płytę meblową Forner Sherwood U129 Nero, na powierzchni której rysunek drewna łączy się perfekcyjnie ze strukturą dając niesamowity efekt naturalnego charakteru drewna dębu. Kod wizualny płyty Sherwood U129 Nero daje niesamowite wrażenie obcowania z drewnem dębu. Dominująca na pierwszy rzut oka czerń płyty intryguje i może przypominać spalone drewno, choć tak naprawdę, to co urzeka i przyciąga wzrok, to efekt struktury 3d.

Zabudowa kuchenna z drewnianymi frontami Sherwood

materiał meblarski (płyty meblowe Forner): Cleaf Sherwood U129 Nero 
realizacja: Producent mebli Darex Jaworzno
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Forner jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf, włoskiej firmy, która produkuje płyty meblowe o innowacyjnych strukturach.
Kolekcja Forner & Cleaf to najszerszy wybór materiałów meblarskich: dekoracyjnych płyt meblowych, laminatów i obrzeży. Zastosowanie płyt meblowych i pozostałych materiałów meblarskich ułatwia tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni.

Zainspiruj się z Forner

Charakterna płyta meblowa Cleaf Sherwood od Forner to doskonały produkt do wykorzystania w aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Sherwood można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Zobaczcie inne realizacje z wykorzystaniem włoskich płyt meblowych Cleaf od Forner

Chcesz stworzyć swą wymarzoną przestrzeń – zaprojektować i wyposażyć w meble salon, kuchnię, gabinet czy łazienkę i brakuje Ci inspiracji, to zajrzyj do galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót