Gdzie zastosować płyty meblowe Cleaf?

Jeśli szukasz płyt meblowych, które posłużą jako fronty, jako korpusy mebli, jako elementy dekoracyjne albo jako wypełnienie skrzydeł drzwi przesuwnych szaf czy garderób, wybór może być tylko jeden – płyty laminowane Cleaf, które w Polsce oferuje Forner. Przeczytaj, dlaczego to właśnie kolekcja płyt o niezwykle głębokich strukturach powierzchni jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia wnętrz wysokiej jakości.

Z czym kojarzy się garderoba? Chociażby z otulającą nas odzieżą, miękkością, czymś przyjemnym. Jeśli więc szukasz płyt meblowych, które mają służyć jako wypełnienia skrzydeł drzwi przesuwnych szaf czy garderób właśnie, warto rozważyć zastosowanie materiałów korespondujących z ich zawartością, produktów, takie jak chociażby imitacja struktury materiałowej.

Za sprawą kolekcji płyt laminowanych Forner 59’ by Cleaf oryginalne i nowatorskie rozwiązania, prosto ze słonecznej Italii, są na wyciągnięcie ręki. Spójrzmy chociażby na strukturę Cleaf Spigato. Jej wzór zaczerpnięto ze świata mody i przedstawia klasyczny tweedowy motyw, który przeciwstawia sobie jasne i ciemne wzorki „utkane” w tzw. jodełkę. Materiał można dosłownie poczuć, a faktura nadaje powierzchni unikalny wygląd.

„Materiałową” strukturą jest również Cleaf Penelope, która wręcz idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Projektanci Cleafa zadbali o najdrobniejsze szczegóły, aby uzyskać perfekcyjną harmonię pomiędzy głęboką strukturą powierzchni a umieszczonym na niej wzorem. Przyjemność, jaką daje obcowanie z tym materiałem, uwydatniono dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii.

Warto też zastanowić się nad płytą Cleaf Primofiore, nowością w kolekcji włoskich płyt meblowych. Jest ona wzorowana na naturalniej skórze. A niespotykanie głęboka struktura została podkreślona przez miękką, jedwabistą powierzchnię samej płyty, dzięki czemu w niezwykły sposób oddziałuje na nasz zmysł wzroku i dotyku.

W kolekcji włoskich płyt Cleafa w Polsce jest także struktura Surf, której delikatne kształty umieszczone na powierzchni płyty nadają elegancję i rytm, a jednocześnie zawsze zaskakują nienachalną grą światłocieni. Relaksujące, dyskretnie dźwięczne fale płyty Surf to doskonałe tło inspirowane cyklem natury i doskonały wybór jeśli chodzi o płyty meblowe, które mają posłużyć jako wypełnienie skrzydeł drzwi przesuwnych szaf czy garderób.

– Z relacji naszych partnerów handlowych wynika, że decyzja o użyciu proponowanych przez nas płyt wynika m.in. z tego, że wzory te są unikatowe na rynku i łączą w sobie wszystkie zalety laminatu z walorami estetycznymi. Ich faktura powoduje, że mamy wrażenie użycia materiału tekstylnego i dopiero fizyczne dotknięcie materiału informuje nas, że jest to jednak laminat. Sztuką nie jest bowiem „namalowanie” na płycie jakiegoś wzoru. Jest nią stworzenie materiału, którego „naturalność” będzie odczuwalna dla dotykającego – podkreśla Sebastian Bartkowiak, właściciel Fornera.

I dodaje, że mnogość realizacji, w oparciu o płyty Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem marki Cleaf w Polsce, pokazuje, że europejskie trendy nie są obce polskim odbiorcom. – Coraz mniej w naszym kraju, na szczęście, bylejakości. Klienci stawiają coraz wyższe wymagania materiałom meblowym – zaznacza Bartkowiak.

Produkty firmowane logiem Fornera od blisko dekady zachwycają odbiorców na rynku polskim. Kolekcja płyt melaminowanych CLEAF, która każdego roku jest poszerzana o nowe dekory, nie tylko wpisuje się, ale wyprzedza aktualne trendy. Materiały z oferty Fornera wykorzystują nie tylko producenci nowoczesnych mebli, ale także sklepy odzieżowe czy jubilerskie. A to dlatego, że w ten sposób mogą wyróżnić się wśród innych marek i wyeksponować swoje produkty na tle ładnej płyty, ładnego mebla.

Kolekcja dekoracyjnych płyt meblowych Cleaf od Forner to synonim stylu Made in Italy. Płyty meblowe włoskiego producenta wyróżniają: wysoka jakość, unikalny design, zsynchronizowane, głębokie i oryginalne struktury powierzchni oraz mała powtarzalność wzoru na powierzchni całej płyty meblowej. Ponadto za sprawą metody produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Zobaczcie przykład wykorzystania włoskich płyt meblowych, które posłużyły do stworzenia mebli garderobianych.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót