Płyty meblowe Forner w programie weekendowa metamorfoza HGTV

– Znalazłem fajne płyty meblowe. Są nietypowe, bo mają fakturę tkaniny – mówi o płytach meblowych Cleaf Penelope Krzysztof Miruć, prowadzący program „Weekendowa metamorfoza”. W odcinku, w którym wykorzystano materiały meblarskie Forner, ekipa remontowa w zaledwie kilka dni odmienia pokój dla dwóch chłopców.

Dwaj dorastający bracia i jeden, mały wspólny pokój, który nie spełnia już swojej funkcji. Brakuje miejsca do nauki, a chłopcy dzielą jedno długie łóżko. Młodzieńcy potrzebują przearanżowania przestrzeni. Jak do rozwiązania problemu podeszła ekipa remontowa prowadzona przez Krzysztofa Mirucia, prowadzącego program „Weekendowa metamorfoza” emitowany na antenie HGTV? Stary pokój chłopaków w jeden weekend przeszedł kompletną zmianę stając się wymarzonym miejscem dla nastolatków.

płyta meblowa Forner Penelope o strukturze tkaniny
Płyta meblowa Forner Penelope o strukturze tkaniny wybrana przez Krzysztofa Mirucia

Nietypowe płyty meblowe: Forner Penelope o strukturze tkaniny

Jednym z elementów, które pojawiły się w odmienionym pokoju chłopców jest duża i pojemna, czterodrzwiowa szafa, która będzie służyć jako garderoba. Fronty szafy zostały wykonane z płyty meblowej Cleaf Penelope z włoskiej kolekcji Forner w dwóch odcieniach: jasnym, porcelanowym FA41 Penelope Delave oraz grafitowym, FA48 Penelope Mistery.

– Znalazłem fajne płyty meblowe. Są one nietypowe, bo mają fakturę tkaniny. […] Śliczna, bardzo ładna – z tej fantastycznej płyty zrobimy chłopcom fronty do szafy. Płyta przypomina w dotyku tkaninę, jest ponadczasowa, dzięki czemu mebel się nie zestarzeje – mówi w programie Krzysztof Miruć, znany architekt, który wie, jak nadawać pomieszczeniom drugie życie, a dbałość o detale i funkcjonalność to jego znaki rozpoznawcze.

Wykorzystując płyty frontowe Forner Penelope o zdecydowanym wzorze graficznym stolarnia Wood Spire stworzyła piękny mebel, który idealnie wpisuje się w przestrzeń i oczekiwania młodych użytkowników. Zarówno chłopcy jak i rodzice byli bardzo zadowoleni z finalnego efektu weekendowej metamorfozy. – Jest super – powtarzali zgodnie oglądając odmieniony, nieduży ale bardzo funkcjonalny pokój.

Zapowiedź programu i finalny efekt możecie zobaczyć na stronie HGTV poświęconej programowi „Weekendowa Metamorfoza”.

Cleaf Penelope – doskonała płyta meblowe na fronty

Forner miał okazję odwiedzić plan zdjęciowy programu Weekendowa metamorfoza emitowanego na antenie HGTV. Udało nam się uchwycić kilka zdjęć podczas realizacji nagrania. Zapraszamy do oglądania.

Ale wróćmy jeszcze na chwilę do jednej z bohaterek programu – płyty meblowej Cleaf Penelope z oferty Forner. Rozbudza zmysły, oczarowuje niesamowitą gracją w grze światła i cienia, a do tego wyróżnia się „nosząc” na sobie niezwykle głęboką strukturę imitującą len. Brzmi jak doskonała płyta meblowa do zastosowania na fronty meblowe, w garderobie czy jako skrzydła drzwi przesuwnych, prawda? Taka jest bowiem płyta laminowana z kolekcji Forner by Cleaf w strukturze Penelope. Przeczytaj, dlaczego to właśnie Forner Penelope z kolekcji Cleaf jest jednym z naszych bestsellerów i dlaczego tą płytę meblową nasi klienci wybierają najczęściej.   

Płyty meblowe i blaty meblowe Forner na srebrnym ekranie

To nie pierwszy raz, kiedy płyty meblowe i materiały meblarskie Forner goszczą na srebrnym ekranie.

Płyty meblowe Cleaf Ares FB03 i Cleaf Ares FB11 oraz cienki matowy blat kompaktowy – to materiały meblarskie Forner, które zostały wykorzystane podczas aranżacji salonu połączonego z kuchnią w ramach programu „Remont w 48h” prowadzonego przez Tomasza Pągowskiego w telewizji Domo+.

Z kolei Dorota Szelągowska, prowadząca programy Dorota Was urządzi w stacji TVN Style czy Domowe rewolucje emitowany na kanale HGTV, zaprezentowała na swoim blogu najbliższe jej przestrzenie – mieszkanie oraz biuro. W obu miejscach znalazły się płyty meblowe i blaty z oferty Forner. Cleaf Millenium wita gości w korytarzu, a biały matowy cienki blat kompaktowy, który znajduje się w pokoju gościnnym pełniącym również funkcję gabinetu Doroty Szelągowskiej. Natomiast w biurze w Forcie 8, we wnękach stanęły szafy i regały wykonane przez stolarza z płyty meblowej z włoskiej kolekcji Cleaf od Forner (wzór Sherwood) z widoczną linią drewna.

Coraz większą popularność zyskują również produkcje telewizyjne, które prezentowane są na platformie Youtube. W ramach Forner TV możecie zobaczyć absolutnie cudowną historię, w której zabieramy Was do wyjątkowego miejsca w skali naszego kraju – to Nasz Przyjazny Dom w Sopocie. Co w nim takiego wyjątkowego i szczególnego? Wcale nie chodzi o to, że są w nim płyty meblowe i blaty od Forner😉

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót