Fronty meblowe z płyty Cleaf Engadina s60 Adula

Włoska płyta meblowa Cleaf Engadina odwzorowuje motyw piaskowanego drewna sosnowego. Elegancka struktura w połączeniu z retro rysunkiem drewna daje unikalne połączenie, które działa na wszystkie zmysły odbiorcy. Dekor Cleaf Engadina S060 Adula z włoskiej kolekcji płyt dekoracyjnych Forner został wykorzystany przez fabrykę mebli Layman w jednym z mebli, które były prezentowane były podczas targów Warsaw Home & Contract 2022. Materiał meblarski nadał bryle stylu vintage przy zachowaniu nowoczesnego sznytu.

meble z płyty meblarskiej Cleaf Engadina

materiały meblarskie:
włoska płyta frontowa Forner Cleaf Engadina S60 Adula
projekt i realizacja: Fabryka mebli Layman / meble ekspozycyjne na targach Warsaw Home & Contract 2022
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Fronty z włoskich płyt Cleaf Engadina potrafią odmienić każde wnętrze. Włoski design, trwałość i najwyższa jakość płyt meblowych wyróżniają ten materiał meblarski spośród produktów konkurencji. Płyty meblowe Cleaf cechuje wysoka jakość wykonania, wyszukane i niezwykle głębokie struktury oraz mała powtarzalność wzoru na całym arkuszu płyty.

Dlaczego warto wybrać laminat Cleaf Engadina oferowaną przez Forner? Dlatego, że niezwykłe pomieszczenia potrzebują nietuzinkowych rozwiązań. To właśnie one budują atmosferę i nadają aranżacjom charakteru.

włoska płyta Cleaf Engadina – zdjęcia z realizacji

Zobaczcie realizację, w której wykorzystano włoskie płyty meblowe Forner & Cleaf w połączeniu z frontami z akrylowej płyty meblowej Forner® supermat SR o podwyższonej odporności na zarysowania. Drewniany dekor i trendy mat doskonale się uzupełniają i tworzą elegancką przestrzeń w mieszkaniu młodego mężczyzny.

Płyta Cleaf Engadina doskonale sprawdzi się również w kuchni. Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się w otoczeniu czarnych elementów meblowych.

A jak już jesteśmy przy płytach meblowych idealnie pasujących do kuchni i wiemy, że słoje sosnowego drewna płyty Cleaf Engadina prezentują się na frontach bardzo okazale, to warto zobaczyć jeszcze jedną realizację, gdzie drewno w stylu retro z kolekcji płyt meblowych Cleaf w połączeniu z białym połyskiem stworzyło bardzo przyjemną przestrzeń kuchenną.

Forner – płyty meblowe Made in Italy

Płyty meblowe Made in Italy to domena firmy Forner, który jest oficjalnym dystrybutorem włoskich płyt melaminowanych Cleaf Polska.
Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf & Forner jest stale rozwijana. Na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 70 dekorów, zapewniając szybką i sprawną dostawę w każde miejsce w Polsce. Ponadto Forner, jako oficjalny dystrybutor Cleaf, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Oryginalna i bogata kolekcja najwyższej jakości płyt meblowych Cleaf jest uzupełniona przez obrzeża ABS, kolorystycznie i strukturalnie dopasowane do struktury i rysunku na powierzchni płyty, a także przez laminaty HPL, co tworzy idealne połączenie i synergię, a architektom i projektantom daje niemal nieograniczone możliwości projektowe w tworzeniu wnętrz odpowiadającym współczesnym trendom.

Na naszym blogu przeczytasz o rewolucji w świecie płyt meblowych. Zabierzemy Cię w podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z biurem Forner lub menedżerami sprzedaży Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót