Meble do sypialni i łazienki z płyty melaminowanej Cleaf

Zastosowanie melaminowanej płyty meblowej Cleaf jest bardzo szerokie, a to za sprawą m.in. nowoczesnej i uniwersalnej kolorystyki, która obejmuje nie tylko dekory drewnopodobne ale także fantazyjne wzory. Włoskie płyty melaminowane od Forner mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe, dzięki czemu nasz materiał meblarski można wykorzystać do wykonania mebli łazienkowych takich jak szafki i kufry, szaf i frontów w sypialni, a także okładzin ściennych we wszystkich rodzajach wnętrz.

Doskonałym przykładem zastosowania włoskiej melaminowanej płyty meblowej jest realizacja prezentowana w poniższej galerii, gdzie wykorzystano płytę meblową Cleaf Sable LR22 Valley, na powierzchni której rysunek drewna łączy się perfekcyjnie ze strukturą dając niesamowity efekt naturalnego charakteru drewna. Płytę z kolekcji Forner zastosowano zarówno w łazienkach oraz w sypialni, tworząc spójne wizualnie pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę, że jako element dekoracyjny w sypialni, wykorzystano płytę meblową Cleaf Nadir FB08 Executive, której ciemny kolor uwypukla moc i charakter geometrycznej struktury.

Cleaf Sable i Cleaf Nadir – meble łazienkowe i meble w sypialni

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Sable LR22 Valley oraz płyta meblowa Cleaf Nadir FB08 Executive z włoskiej kolekcji płyt meblowych Forner
projekt: OFFORM Patrycja Kuś
realizacja: EMKA Marczak Łukasz / realizacja dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Zainspiruj się z Forner

Zobaczcie inne realizacje z wykorzystaniem włoskich płyt meblowych Cleaf od Forner

Chcesz stworzyć swą wymarzoną przestrzeń – zaprojektować i wyposażyć w meble salon, kuchnię, gabinet czy łazienkę i brakuje Ci inspiracji, to zajrzyj do galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zajrzyj na blog Forner

Warto również zajrzeć na nasz blog, gdzie znajdziesz zapis tego, co działo się w pierwszym sezonie Forner TV, podczas którego poruszaliśmy trzy bardzo ważne kwestie, o które często pytacie:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót