Włoskie płyty meblowe Forner w hotelu

Włoskie płyty meblowe Forner to idealny materiał do zastosowania w wyposażeniu wnętrz hotelowych, zarówno na pionowych jak i poziomych powierzchniach. Fronty, półki, szafy, panele i okładziny  ścienne, a także blaty zaprojektowane przy użyciu materiałów meblarskich Forner są zarówno trwałe, jak i niezwykle eleganckie.

Zobaczcie klimatyczną hotelową realizację, w której wykorzystano dwa dekory: Cleaf Millennium w kolorze czarnym z rysunkiem drewna czerwonej sosny i synchroniczną strukturą oraz Cleaf Yosemite o pięknych, płomiennych słojach drewna, ciepłym wybarwieniu oraz charakterystycznych “językach ognia” znanych wszystkim fanom parku narodowego Yosemite.

Meble hotelowe z włoskich płyt meblowych Forner & Cleaf

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Yosemite S016 Arera oraz płyta meblowa Cleaf Millennium U129 Nero
realizacja: Meble Karina / Hotel Gniecki w Hrubieszowie
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

W tym samym hotelu wykorzystano również nieco ciemniejszy dekor płyty Cleaf Yosemite wykonując meble hotelowe oraz elementy dekoracyjne w hotelowym lobby. Aby zobaczyć efekt zajrzycie do galerii Meble hotelowe z płyty Forner Yosemite S013.

Wysokiej jakości płyta meblowa Forner Milenium to idealny produkt do zastosowania w każdym rodzaju wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Millennium można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Wysokiej jakości płyta meblowa Forner Yosemite to idealny produkt do zastosowania w każdym rodzaju wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Yosemite można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Jakie są korzyści dla inwestora ze współpracy z Forner?

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót