Płyty meblowe Cleaf – struktury

Dekoracyjne płyty meblowe Cleaf to synonim stylu Made in Italy. Włoskie płyty meblowe od Forner charakteryzuje: wysoka jakość, niespotykany design, bardzo wyszukane i niezwykle głębokie struktury powierzchni oraz mała powtarzalność wzoru na powierzchni całej płyty. Dzięki opatentowanej metodzie produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a dzięki temu bardziej trwałą i odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.
Płyty meblowe Cleaf, których Forner jest generalnym dystrybutorem w Polsce, to kolekcja o różnorodnej kolorystyce obejmującej zarówno klasyczne motywy drewna, jak i fantazyjne wzory, jak tkanina, beton, czy skóra.

Zobaczcie kilka wybranych struktur – Ares imitujący szpachlowaną ścianę; Primo Fiore pięknie odwzorowującą naturalną skórę; Penelope z unikalnym materiałowym rysunkiem czy Nadir wyróżniający się niepodrabialnym geometrycznym motywem.

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych materiałach meblarskich, zamówić unikalne materiały marketingowe czy zamówić produkty Forner, skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner. Te trzy materiały meblarskie są niezbędne do tworzenia inspirujących wnętrz i mebli. Przeczytaj na naszym blogu wpis: Perfekcyjne połączenie produktów Cleaf.

Dodajmy na wszelki wypadek;), że dekoracyjne płyty meblowe, obrzeża ABS oraz laminaty HPL Cleaf – można doskonale połączyć tworząc inspirujące wnętrza i meble, jak choćby te, które można obejrzeć w naszej galerii zdjęć z realizacji.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót