Szafa z włoskiej płyty Cleaf Spigato

Klasyczny motyw tweedu, który zarysowano na powierzchni Cleaf Spigato z oferty Forner, powoduje, że płyta meblowa zastosowana na fronty szafy jest nie tylko niezwykle elegancka i pełni funkcję dekoracyjną ale także idealnie pasuje do przestrzeni sypialnianej wnosząc do wnętrza uczucie ciepła, komfortu i relaksu. Pracownia projektowa Ofform zdecydowała się zestawić materiałową płytę meblową ze złotymi akcentami, dzięki czemu przestrzeń sypialni jest jeszcze bardziej przytulna.
Materiałowe motywy na powierzchni płyty meblowej tworzące niepowtarzalny styl wnętrza to jeden z wyróżników włoskiej firmy Cleaf, której Forner jest w Polsce oficjalnym dystrybutorem.
Strukturę płyty meblowej Cleaf Spigato jest wyczuwalna pod palcami, a w połączeniu ze wspomnianym wcześniej, zaczerpniętym ze świata mody tweedowym motywem, który przeciwstawia sobie jasne i ciemne wzorki „utkane” w tzw. jodełkę – nadają powierzchni unikalny wygląd.

Cleaf Spigato na frontach szafy garderobianej

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Spigato FA93 Selce o materiałowej fakturze i tweedowym motywie
projekt: OFFORM Patrycja Kuś
realizacja: EMKA Marczak Łukasz / realizacja dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Zobaczcie inne realizacje z wykorzystaniem materiałowej płyty meblowej Cleaf Spigato od Forner

Melaminowane płyty meblowe Cleaf z oferty Forner to bogactwo wzorów i inspiracji dla każdego projektanta czy stolarza. Inną niesamowitą “materiałowa” strukturą jest np. Cleaf Penelope, która idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Przeczytaj nasz artykuł: Materiałowa płyta meblowa Cleaf Penelope. Dlaczego Królowa może być tylko jedna?

A jak Cleaf Penelope prezentuje się w realizacji możecie zobaczyć chociażby w tej galerii zdjęć:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót