Płyty meblowe Forner na ekspozycjach Warsaw Home 2022

Płyty meblowe Forner można było zobaczyć na targach Warsaw Home 2022 nie tylko na naszym stoisku, ale także na ekspozycjach naszych Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z trzech stoisk, gdzie płyty meblowe Forner zaprezentowano w gotowych meblach.

Zachwyty, cudowne recenzje, a nawet wyznania miłości! Było nam naprawdę bardzo miło słuchając Waszych komentarzy na temat naszej ekspozycji na Warsaw Home 2022 i zaprezentowanych na niej materiałów meblarskich. Możecie o tym przeczytać w podsumowaniu obecności Forner na WH2022 – Obłędna kolekcja płyt meblowych, czyli Forner na Warsaw Home 2022.

Ale płyty meblowe Forner można było zobaczyć na targach Warsaw Home nie tylko na naszym stoisku, ale także na ekspozycjach naszych Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji, w której prezentujemy zastosowanie płyt meblowych Cleaf, płyt meblowych Velvet ultramatt oraz płyt meblowych superpołysk SR.

komoda z płyty Cleaf Millennium S083 Nagold od Forner
komoda wykonana przez Górną Półkę z włoskiej płyty Cleaf Millennium S083 Nagold od Forner

Fotograficzny spacer po ekspozycjach naszych Partnerów na Warsaw Home zaczynamy od mebli z Górnej Półki. Producent mebli na wymiar, które można zamówić online zaprezentował na WH2022 swoje nowe produkty. Szafka RTV w stylu retro z płyty Cleaf Millennium S083 Nagold i szafy do pokoju oraz do przedpokoju przyciągające wzrok unikalnym, czarnym drewnianym wzorem Cleaf Millennium U129 Nero – to propozycje mebli na wymiar, które można było zobaczyć na ekspozycji Górnej Półki.
Zobaczcie więcej zdjęć w galerii: „Cleaf Millennium od Forner w meblach Górnej Półki”

Matowe fronty z płyty Velvet Forner 6221 granatowy
Matowe fronty z płyty Velvet Forner 6221 granatowy

Teraz swoje kroki kierujemy na ekspozycję producenta mebli, firmy Layman. W jednej części stoiska można było przekonać się o jakości ultramatowych płyt meblowych Velvet produkcji Forner dotykając ich aksamitnej powierzchni oraz podziwiając to, jak przepięknie “chłoną” światło. Granatowe fronty Velvet zestawiono z włoską płytą Cleaf Okobo z oferty Forner.
Po więcej zdjęć koniecznie zajrzyjcie do galerii: Matowe fronty z płyty Velvet na ekspozycji Layman WH 2022

meble wykonane z płyty Forner Engadina s60 Adula
elementy mebli z płyty Cleaf Engadina s60 Adula

Pozostajemy na ekspozycji firmy Layman, ponieważ w drugiej jej części wzrok przyciąga dekoracyjna płyta meblowa Cleaf Engadina S060 Adula z włoskiej kolekcji płyt meblarskich Forner. Niezwykłe pomieszczenia potrzebują nietuzinkowych rozwiązań. To właśnie one budują atmosferę i nadają aranżacjom charakteru. Zobaczcie, jak unikalny materiał meblarski od Forner nadał bryle mebli Layman stylu vintage przy zachowaniu nowoczesnego sznytu.
Więcej zdjęć w galerii „Fronty meblowe z płyty Cleaf Engadina s60 Adula”

zastosowanie płyty akrylowej superpołysk Forner 8421 SR
płyta akrylowa Forner superpołysk 8421 SR na ekspozycji Oristo

Zajrzyjmy jeszcze na stoisko firmy Oristo, gdzie przekonamy się, jak uniwersalne są akrylowe superpołyskowe płyty meblowe produkowane przez Forner. Można je zastosować w wielu miejscach – np. jako elementy ekspozycji targowej. Oristo, producent mebli łazienkowych, wykorzystał akrylową płytę Forner na wysoki połysk i w czarnym kolorze jako wstawki dekoracyjne. Zobaczcie kilka zdjęć z zastosowania płyty akrylowej superpołysk Forner 8421 SR z efektem lustra.

Czarny superpołysk na ekspozycji Oristo na WH2022

prezentacja kolekcji płyt meblowych Forner - m.in. Cleaf Paglia
prezentacja kolekcji płyt meblowych Forner – m.in. Cleaf Paglia

A na koniec – jeszcze raz zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego, co działo się na stoisku firmy Forner podczas Warsaw Home 2022, podczas których premierowo zaprezentowaliśmy bardzo dużo nowych materiałów meblarskich, jak nowe wzory płyt meblowych Forrest, nowy kolor w kolekcji płyt meblowych Velvet, czy odświeżone dekory metalicznych płyt meblowych Fero – to wszystko znajdziecie w galerii: Forner na Warsaw Home 2022

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót