Płyty meblowe Forner – nowości 2022 w ofercie

Forner, producent i dystrybutor płyt meblowych wprowadził do swojej oferty nowe dekory płyt meblarskich. Nowe wzory i kolory płyt meblowych Forner zostały zaprezentowane podczas targów Warsaw Home 2022. Zapraszamy na przegląd nowości w ofercie Forner.

Płyty meblowe Forner to synonim wysokiej jakości i nowowczesnego designu. – Forner jest ukierunkowany na wprowadzenie na polski rynek nowości branży meblarskiej w znaczeniu wzorniczym jak i technologicznym. Wyznaczamy nowe trendy na rynku materiałów meblarskich. Rozumiemy potrzeby odbiorców, a jako lider rynku czujemy odpowiedzialność za jakość produktów, którą oferujemy klientom. Stąd staramy się, by każdego roku w naszej ofercie pojawiały się nowości odpowiadające trendom i wymaganiom klientów  – podkreśla Sebastian Bartkowiak, prezes Forner.

Płyty meblowe Forner Forest – 31 nowych dekorów w kolekcji

płyta Forrest premium LA 1141 - duży format
prezentacja kolekcji płyt meblowych Forner Forrest – płyta Forrest premium LA1141 – duży format

Tegoroczne targi Warsaw Home i Contract stały się doskonałą okazją dla Forner na zaprezentowanie nowych dekorów płyt meblowych, które „zasiliły” portfolio produktowe lubelskiego producenta i dystrybutora płyt meblowych.

Przegląd nowości zacznijmy od 31 nowych wzorów płyt frontowych, które poszerzyły dotychczasową kolekcję Forrest z 12 do aż 42 dekorów. – Licząca teraz ponad 40 dekorów kolekcja płyt meblowych Forner Forrest jest tym, o czym marzyliśmy od dawna, a w zasadzie od momentu, kiedy 15. lat temu Forner dopiero stawiał swoje pierwsze kroki na meblarskim rynku w Polsce – mówi Bartkowiak. –  Kolorystyka kolekcji płyt meblowych Forrest to wynik nieustannych poszukiwań nowości, analizy trendów i oczekiwań klientów oraz uważnej selekcji materiałów spośród tego, co najlepsze do zaoferowania ma europejski rynek meblarski – dodaje.

Ze względu na szybki wzrost ilości dekorów w kolekcji Forrest – swą pierwszą odsłonę ekologiczne płyty meblowe miały podczas ubiegłorocznych targów WH – całość podzieliliśmy na podkolekcje.

Linia Forrest premium składa się z 6 dekorów płyt frontowych. Forrest premium to płyty meblarskie, które odwzorowują naturalne drewno i fornir w tak doskonały sposób, że są nie do odróżnienia nie tylko dla laika ale także dla osób, które w branży meblarskiej pracują od wielu lat.

Linia Forrest classic to 12 dekorów płyt meblarskich, które Forner wprowadził do oferty w ubiegłym roku, rozpoczynając tym samym trend korzystania w branży meblarskiej z płyt o ekologicznym charakterze.

Natomiast linia płyt meblowych Forner Forrest standard to 25 dekorów, z dominującą rolą uniwersalnych dekorów drewna i o eleganckich strukturach powierzchni, ale są w niej również bardzo oryginalne dekory z materiałowym czy betonowym motywem.

– To z czego Forner jest szczególnie dumni to fakt, że poza wysoką jakością melaminowanych płyt meblowych, kolekcję Forrest udało nam się stworzyć w duchu eko – podkreśla Sebastian Bartkowiak, dodając, że każda z płyt meblowych Forrest jest wyprodukowana z materiałów pochodzących z recyklingu.

Metaliczne płyty meblowe – kolekcja Forner Fero

zabudowa targowa z płyty Forner Fero metalik
zabudowa targowa z płyty Forner Fero metalik

W zeszłym roku na targach Warsaw Home prezentowaliśmy po raz pierwszy kolekcję metalicznych płyt meblowych Forner Fero. Ze względu na niezależne od nas okoliczności – problemy z utrzymaniem jakości u jednego z naszych dostawców – kolekcja musiała przejść mały upgrade. – Uważamy jednak, że zmiana wyszła metalicznej kolekcji płyt dekoracyjnych Fero na dobre, co znalazło odzwierciedlenie w komentarzach odwiedzających nasze stoisko podczas Warsaw Home. Wrażenie robiła zwłaszcza płyta Fero metalik –  6052 różowy szczotkowany – z której wykonaliśmy dużą część zabudowy targowej i która przyciągała wzrok targowych gości – mówi prezes Forner.

W ostatnim roku drobna zmiana zaszła również w kolekcji ultramatowych płyt meblowych Forner Velvet. Nowym kolorem pośród aksamitnych płyt frontowych jest Forner Velvet ultra matt w kolorze pistacjowym, długo wyczekiwany przez projektantów i architektów wnętrz. Pistacjowy kolor Velvet zastąpił w kolekcji ultramatowych wycofany z produkcji kolor Velvet ultramatt 7358 piaskowy.

pistacjowy Velvet ultra matt Forner
pistacjowy Velvet ultra matt Forner

Największa kolekcja płyt meblowych Cleaf w Polsce

prezentacja kolekcji płyt meblowych Forner - płyta Cleaf Riga LR28 w dużym formacie
prezentacja kolekcji płyt meblowych Forner – płyta Cleaf LR28 Riga w dużym formacie

W ramach przeglądu nowości mamy jeszcze do zaprezentowania nowe dekory włoskich płyt dekoracyjnych z kolekcji Forner & Cleaf, która jest największą kolekcją włoskich płyt meblowych w Polsce.

W strefie poświęconej włoskiej marce Cleaf, której Forner jest dystrybutorem w Polsce, mogliście zobaczyć w dużym formacie płyty meblowe Cleaf Riga. Powierzchnię wzoru Riga – naprzemiennych równoległych linii, które wnoszą do przestrzeni harmonię i równowagę – uzupełniają drobne pory drewna nawiązujące do klasyki. Płyta meblowa Cleaf Riga jest dostępna w Forner w dwóch dekorach: LR28 patrese oraz LR41 strips, która jest autorską propozycją Forner. Cleaf Riga to głęboki, wzór 3D na płycie meblowej, który jest odbiciem codzienności. Równoległe linie możemy bowiem znaleźć dookoła nas – zaobserwować w muzyce, malarstwie, w nauce, a nawet w komunikacji miejskiej. Geometryczny wzór 3d płyty meblowej Riga od Cleaf był jednak przede wszystkim wzorowany na architekturze, gdzie zastosowanie równoległych linii prostych nadaje finalnej formie spokój, strzelistość i klasyczne piękno.

Waszą uwagę zwracały również płyty Cleaf Okobo i płyta Cleaf Sable oraz nowe wzory włoskich płyt meblowych Cleaf, które kilka miesięcy temu miały swoją premierę podczas targów Salone del Mobile Milano i które Cleaf prezentował podczas trwających równolegle do targów Warsaw Home, targów Sicam w Pordenone. Niewykluczone, że część z nich trafi do oferty płyt Forner.

Płyty meblowe Forner – opinie

Nowe wzory i kolory płyt meblowych Forner zostały zaprezentowane podczas targów Warsaw Home 2022. I bardzo nam miło, że zostały tak ciepło przyjęte, o czym świadczy kilka wybranych opinii na temat płyt meblowych Forner.

Nowa kolekcja Forrest prezentuje się obłędnie. Płyty drewnopodobne wyglądają jak fornir. W dotyku również dają podobne odczucie – Aleksandra Wieczorek / Studio projektowania wnętrz

Płyty meblowe od Forner zachwyciły designem i zróżnicowanym zestawieniem, w szczególności wzory z kolekcji metalizowanej – Olga Zedelska / Projektant architektoniczny

Metaliczny front meblowy z podświetleniem wygląda jak czyste złoto – Aleksandra Durak / Projektant architektoniczny

Przepiękne wykończenia mebli – dzięki blatom i frontom od Forner. Spójrzcie jak pięknie odwzorowane jest drewno, a co ważne kolekcja Forrest jest wykonana z materiału z recyklingu – Katarzyna Tarapata / Kreślone Na Miarę

Płyty meblowe pokazane w pięknych kompozycjach. Piękne próbniki na targach Warsaw Home. Forner jak zawsze z klasą – Maria Lewandowicz Pawłowska / Tecta Studio

Dekory są przepiękne. Marka Forner potrafi w dobre wzory – Basia Łukaszewicz / Tej Studio architektura i wnętrza

Forner to bogata kolekcja płyt meblowych, a od ilości wzorów i kolorów może rozboleć głowa:) – Ewa Ksobiak-Kubacka / EKK pracownia projektowa

Obłędna kolekcja płyt frontowych od Forner – Aleksandra Śliwowska / Nutka dekadencji

próbka płyty Forner Cleaf Primofiore U129
próbka płyty Forner Cleaf Primofiore U129 – ekspozycja Warsaw Home

Płyty meblowe Forner – gdzie kupić?

Czy pisaliśmy już, że bardzo nas cieszą takie opinie? chyba tak:)

Dzięki Fornerowi, projektanci wnętrz, designerzy oraz producenci mebli czy szaf przesuwanych mogą przebierać w nowoczesnych produktach.

A na koniec mamy do Was jeszcze kilka pytań. Chcesz dowiedzieć się, gdzie można kupić płyty meblowe Forner? Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z biurem Forner lub menedżerami sprzedaży Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót