Meble biurowe z płyt frontowych Forner

Ultramatowa płyta meblowa Velvet produkcji Forner oraz płyta frontowa Cleaf Yosemite z włoskiej kolekcji Forner – to dwa materiały meblarskie, które wykorzystano w aranżacji wnętrz siedziby średzkiej firmy produkującej okna. Zastawienie kolorystyczne oparte na matowym unikolorze oraz synchronicznym dekorze drewna, którego struktura do złudzenia naśladuje delikatnie spęczniałe drewno sosny szkockiej, spowodowało, że przestrzeń biurowca charakteryzuje spójność kolorystyczna i minimalizm.

Zobaczcie zdjęcia z realizacji, w której wykorzystano materiały meblarskie od Forner.

Płyty meblowe Forner – wizytówka każdego biznesu

Nowoczesna sala konferencyjna i eleganckie biuro, to wizytówki każdego biznesu. W miejscach tych odbywają się ważne spotkania i negocjacje, dlatego muszą być estetyczne, funkcjonalne i zaprojektowane z dbałością o każdy detal.

Nic więc dziwnego, że firma Naturano realizując inwestycję zdecydowała się wykorzystać płyty meblarskie z oferty Forner, które ułatwiają tworzenie pięknych wnętrz. Meble wykonano z frontów matowych, które dodają elegancji i nowoczesności wnętrzu. W połączeniu z płytami melaminowanymi perfekcyjnie naśladującymi sosnę szkocką, które dodają ciepła i przytulności, całość tworzy przyjazną atmosferę.

wykorzystane materiały:
płyta meblowa Forner Velvet ultra matt collection, 4258 zielony
– płyta meblarska Forner Velvet ultra matt collection 7462 grafit
włoska płyta meblowa Forner Cleaf Yosemite S016 Arera

zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Meble biurowe – inspiracje

Jeśli szukasz wysokiej jakości płyt meblowych, które cechują się elegancją i nowoczesnością, warto rozważyć zakup płyt meblarskich Forner. Z pewnością sprawdzą się one w każdym wnętrzu i będą służyć przez wiele lat. Polecamy kilka galerii zdjęć, w których prezentujemy zastosowanie płyt frontowych – m.in. włoskich płyt melaminowanych Cleaf, Forner w biurach.


Forner® to m.in.:
🤩 płyty meblowe matowe i połyskowe,
😍 włoskie płyty dekoracyjne,
🤩 ekologiczne płyty meblowe
🥰 cienkie blaty kompaktowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą na:
👉www.forner.pl/oferta 👈
lub skontaktuj się z naszymi menedżerami sprzedaży:
👩‍💼www.forner.pl/kontakt/ 👨‍💼

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót