Płyty CLEAF Forner na 4 Design Days 2017

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Dlatego Forner zdecydował się zostać jednym z partnerów wydarzenia. Wśród wielu nowości prezentowanych w czasie 4 Design Days znalazły się również innowacyjne płyty meblowe Forner by Cleaf dające sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe. 

Podczas wydarzenia w Katowicach Forner zaprezentował kolekcję płyt meblowych CLEAF, która jest dedykowana wszystkim tym, którzy biorą udział w tworzeniu nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi.

Dekoracyjne płyty meblowe z Włoch od Forner

Forner zaprezentował płyty meblowe z kolekcji CLEAF na targach 4 Design Days w Katowicach. Kolekcja płyt Cleaf Forner zyskała uznanie uczestników 4DD.

Podczas targów 4 Design Days w Katowicach na stoisku Fornera można było zobaczyć cleafowe struktury takie jak:
włoska dekoracyjna płyta meblowa Primofiore Cleaf z kolekcji Forner,
włoska dekoracyjna płyta meblarska Sherwood Cleaf z oferty Forner,
dekoracyjna płyta melaminowana Spigato Cleaf z włoskiej kolekcji Forner,
melaminowana włoska płyta meblowa Tranche Cleaf od Forner,
melaminowana płyta meblowa Yosemite Cleaf z oferty płyty Forner,
melaminowana płyta meblowa Nadir Cleaf z włoskiej kolekcji Forner,
włoska płyta meblarska Engadina Cleaf od polskiego dystrybutora – Forner,
melaminowana płyta meblowa Millennium Cleaf z kolekcji Forner,
włoska dekoracyjna płyta meblowa Pembroke od polskiego dystrybutora Cleaf – Forner.

Płyty meblowe Forner, w tym włoska płyta meblowa Cleaf, to materiał meblarski niezastąpiony w produkcji frontów, blatów czy korpusów mebli. Forner oferuje szeroką gamę płyt meblowych do różnych zastosować w wykończeniu wnętrz. Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe

Płyty Forner – oferta polskiego producenta płyt akrylowych

Poza kolekcją włoskich płyt meblowych Cleaf, Forner oferuje także akrylowe płyty meblowe, których jest producentem:

Podsumowanie 4Design Days

Dzięki renomie oraz profilowi targów 4 Design Days chcieliśmy dotrzeć z naszą kolekcją płyt Cleaf do większej grupy designerów i projektantów. I to z całą pewnością się udało. W liczbach można by podsumować to tak: wydaliśmy ponad 200 katalogów papierowych prezentujących kolekcję Forner 59’ by Cleaf; ponad pół tysiąca wizytówek, a do tego liczone również liczone w setkach rozmowy na temat walorów kolekcji włoskich płyt meblowych – mówi Sebastian Bartkowiak, właściciel Fornera.

Najpopularniejszymi dekorami, o które dopytywano, były płyty o drewnopodobnych wzorach: Cleaf Pembroke, Cleaf Millenium oraz Cleaf Sherwood. Projektanci zwracali uwagę na struktury i od razu widzieli w nich meble, natomiast klienci końcowi najczęściej chcieli ich używać jako okładzinę ścienną, np. za… telewizor. Szacownemu gronu architektów i projektantów nie umknęły także prezentowane przez Forner nowości w kolekcji płyt Cleaf. – To 3 nowe dekory, które jeszcze w marcu wejdą do naszej oferty. Struktura Cleaf Sable, bardzo delikatna, imitująca drewno, można powiedzieć „gabinetowa”, będzie dostępna w dwóch wybarwieniach. Trzecią nowością będzie struktura Cleaf Reflex, która powstała za sprawą innowacyjnej metody produkcji, w trakcie której w melaminie zatopione zostały opiłków metalu, które odpowiadają za unikalność materiału – jego barwne refleksy i metaliczny połysk – opisuje Sebastian Bartkowiak.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót