Płyta Sherwood, kuchnia, salon i koty

Płyta meblowa Cleaf Sherwood S071 Greenwich Park wchodząca w skład włoskiej kolekcji płyt meblowych Forner, to rustykalna dębowa struktura, która cieszy oczy. Mocne, dębowe akcenty stanowią ozdobę wnętrza i przyciągają wzrok odbiorcy. Charakterystyczny rysunek drewna dębu powoduje, że płyta meblowa Sherwood stanowi idealny materiał meblarskich do zastosowania w kuchni czy salonie.

Zapraszamy do wnętrza, w którym włoską płytę meblową Forner Sherwood S071 zastosowano na elementach pionowych i poziomych w salonie i w kuchni. Zwykle to płyta meblowa Sherwood odgrywa główną rolę w trakcie sesji fotograficznej. Tym razem jednak było nieco inaczej, ponieważ w centrum uwagi zapragnęły być koty:)

Dekoracyjna płyta meblowa Forner Sherwood

materiał meblarski (płyty meblowe Forner): Cleaf Sherwood S071 Greenwich Park 
realizacja: Producent mebli Darex Jaworzno
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Forner jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf, włoskiej firmy, która produkuje płyty meblowe o innowacyjnych strukturach.
Kolekcja Forner & Cleaf to najszerszy wybór materiałów meblarskich: dekoracyjnych płyt meblowych, laminatów i obrzeży. Zastosowanie płyt meblowych i pozostałych materiałów meblarskich ułatwia tworzenie pięknych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni.

Inspiracje od Forner

Charakterna płyta meblowa Cleaf Sherwood od Forner to doskonały produkt do wykorzystania w aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Sherwood można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Zobaczcie inne realizacje z wykorzystaniem włoskich płyt meblowych Cleaf od Forner

Chcesz stworzyć swą wymarzoną przestrzeń – zaprojektować i wyposażyć w meble salon, kuchnię, gabinet czy łazienkę i brakuje Ci inspiracji, to zajrzyj do galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót