Cleaf Yosemite – wszystko, co w naturze najpiękniejsze

Cleaf Yosemite to płyta meblowa, którą Forner wprowadził do oferty ponad dekadę temu. Z okazji jubileuszu włoski producent materiałów meblarskich zaprezentował wideo, celebrując nie tylko pierwszą synchroniczną strukturę w swym portfolio, ale także piękno natury. Przeczytajcie o płycie melaminowanej Yosemite o wzorze sosny szkockiej imitującej delikatnie spęczniałe drewno.

To napięcie i zdenerwowanie wymieszane z ekscytacją dosłownie czuć w powietrzu. Wzdychając, szepcząc, popiskując, każdy z obecnych zaciska kciuki, wierząc, że spektakl się odbędzie i że potrwa jak najdłużej. Choć nie ma gwarancji, że w ogóle się odbędzie. Nawet mała chmura na niebie może pokrzyżować plany. A mimo to, z olbrzymim wyprzedzeniem, bilety wstępu wyprzedają się z prędkością światła.

Yosemite – doświadczenie obcowania z naturą

Aby doświadczyć piękna, jakie tylko natura potrafi stworzyć, nie tylko musisz mieć szczęście i zdobyć wejściówkę, a potem przybyć na miejsce w konkretnym terminie – w drugiej połowie lutego. Musisz jeszcze liczyć na to, że obiekt został „odżywiony” w ciągu roku odpowiednią ilością wody i że trwającego zaledwie kilka minut zachodu słońca nie zakłócą warunki atmosferyczne.

Ale kiedy stoisz wtedy w okolicach wschodniego krańca El Capitan w dolinie Yosemite w USA i masz przywilej obserwowania, jak promienie zachodzącego słońca spotykają się z warkoczem wody wodospadu Horsetail Fall nie dziwisz się wiwatom, oklaskom i szczęściu ludzi dookoła. Nie dziwisz się i poddajesz się tej euforii, bo oto na twoich oczach dzieje się magia.

Bo choć Yosemite zachwyca turystów granitowymi szczytami, niezliczonymi jeziorami, łąkami, lasami oraz malowniczymi wodospadami, to właśnie teraz doświadczasz tego, co sprowadza do parku Yosemite ludzi z całego świata – zjawisko nazywa się Flowing Lava lub Fire Falls – wodospad ognia.

Na twoich oczach natura maluje na żywo ciemno-i-jasnopomarańczowe języki ognia. Niesamowite!

Cleaf Yosemite – synchroniczna płyta meblowa, które przekazuje piękno i język natury

Nawiązanie do piękna obrazów malowanych przez naturę w parku Yosemite odnajdujemy na powierzchni płyty meblowej nazwanej – a jakże – Cleaf Yosemite. Yosemite to pierwsza synchroniczna struktura włoskiej firmy Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem jest w Polsce firma Forner. Tekstura Cleaf Yosemite pojawiła się na rynku na początku 2022 r., a za sprawą Forner zawitała do Polski już w kwietniu 2022 r.

Teraz, kiedy w parku Yosemite rozgrywać się może piękny spektakl, z okazji jubileuszu 10-lecia wprowadzenia na rynek struktury Yosemite firma Cleaf zaprezentowała specjalne wideo, w którym podkreśla zarówno piękno natury, legendarnej sosny szkockiej jak i doskonałość materiału meblarskiego. Zamieściliśmy je na początku wpisu. Poniżej można posłuchać i obejrzeć krótką prezentację na temat płyty Forner Yosemite.

Co sprawia, że mimo upływu lat włoska płyta meblarska spod znaku Cleaf Yosemite nadal fascynuje i przyciąga osoby odpowiedzialne za kreację pięknych przestrzeni? Cleaf Yosemite to struktura imitująca delikatnie spęczniałe drewno. Jest ona w pełni zsynchronizowana z kolorem, a dzięki specjalnej technice zastosowanej podczas produkcji, powierzchnia płyty wydaje się płynna i wypolerowana, przy zachowaniu nowego, charakterystycznego efektu 3D. Refleksy świetlne podkreślają dynamiczne cechy materiału, a naturalny wygląd słojów drewna oddziałuje na zmysły dotyku i wzroku. Struktura płyty Cleaf Yosemite dosłownie schwyciła język natury i umożliwia jego zrozumienie.

Płyta Yosemite – jeden z bestsellerów Forner

Płyta meblowa Cleaf Yosemite jest jednym z bestsellerów oferty materiałów meblarskich Forner. Zanim klikniesz w link – odkryj kolekcję płyt meblowych Cleaf Yosemite od Forner – zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, w których nasi Klienci zdecydowali się zastosować ten oryginalny materiał uzyskując niesamowite efekty. Można więc zobaczyć zastosowanie płyty Yosemite w nowoczesnych i pięknych kuchniach, intrygujących sypialniach, czy meblach biurowych – w każdej z tych przestrzeni włoska płyta meblowa z oferty Forner & Cleaf sprawdziła się doskonale.

Inspiracje – galerie zdjęć z realizacjami z płyty Cleaf Yosemite

Cleaf – Made in Italy

Produkty Made in Italy spod marki Cleaf, które są dostępne w ofercie Forner, to melaminowane płyty meblowe, laminaty HPL oraz idealnie spasowane kolorystycznie i strukturalnie obrzeża ABS. Te trzy składniki – dekoracyjne płyty meblowe, obrzeża ABS oraz laminaty HPL Cleaf – można doskonale połączyć tworząc inspirujące wnętrza i meble, jak choćby te, które można obejrzeć galerii zdjęć z realizacji. O perfekcyjnym połączeniu produktów Cleafa możesz przeczytać na naszym blogu.

Co wyróżnia Cleaf? Wyjątkowa głębia dekorów osiągana m.in. za sprawą większej ilości warstw papieru użytych do produkcji warstwy malaminowanej oraz dłuższego czasu „prasowania” płyt meblowych. Cleafa wyróżnia także produkcja obrzeża ABS, do której stosuje się technologię druku cyfrowego osiągając 100% zgodności koloru i wzoru ze strukturą płyty.

Cleaf to włoska firma produkująca innowacyjne struktury oraz rozwiązania dla branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Płyty meblowe, laminaty i obrzeża, produkowane są wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Brianza, niedaleko Mediolanu. Materiały meblarskie włoskiej firmy Cleaf są niestandardowe i unikalne, dzięki czemu stosowanie ich we wnętzrach zapewna niebanalne efekty.

– Co ciekawe, mimo iż od premiery płyty meblowej Forner Yosemite minęło ponad 10 lat, żaden z produktów dostępnych czy to w naszym kraju, czy w krajach sąsiednich, nie potrafi konkurować na polu jakości, wzornictwa, głębokości struktur, czy innowacyjności z oferowanymi przez Forner płytami Cleaf – podkreśla Sebastian Bartkowiak, prezes Forner, dodając, że to właśnie ta unikalność, wysoka jakość i oryginalność decydują, że wymagający klienci wybierają produkty meblarskie z oferty Forner.

Produkty firmowane logiem Forner oraz Cleaf od 15 zachwycają odbiorców na rynku polskim. Innym ponadczasowym dekorem pośród płyt melaminowanych jest płyta meblowa Cleaf Penelope. Lniana struktura Penelope była jedną z trzech pierwszych płyt laminowanych Cleaf, które Forner wprowadził do Polski stając się tym samym oficjalnym dystrybutorem włoskiej fabryki płyt meblowych w naszym kraju i transferując regularnie najnowsze wzornicze trendy z ziemi włoskiej do Polski. O rozbudzającej zmysły, oczarowującej niesamowitą gracją w grze światła i cienia, a do tego wyróżniającą się „nosząc” na sobie niezwykle głęboką strukturę imitującą len, płycie meblowej przeczytasz tutaj: Materiałowa płyta meblowa Cleaf Penelope – Królowa może być tylko jedna.

A jeśli chciałbyś / chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat płyt meblarskich Cleaf, zajrzyj do FAQ – płyty meblowe Forner i blaty kompaktowe Forner, czyli listy najczęściej zadawanyc pytań na temat naszych materiałów meblarskich, na któe właśnie tam znajdziesz odpowiedzi.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót