Cleaf płyty i fronty meblowe

Cleaf - płyty meblowe o głębokich strukturach Forner Polska
Opis produktu

Synonim piękna - Kolekcja Forner & Cleaf 

Unikalna kolekcja płyt melaminowanych Cleaf , którą oferuje Forner, to blisko 90 dekorów podzielonych na 24 struktury powierzchni. Ich cechą charakterystyczną są bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni, które dają zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Struktury z proponowanej przez Forner kolekcji to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje.

Płyty meblowe z Forner & Cleaf mają grubości 18 mm oraz format 2800 x 2070 mm. Do każdej płyty dostępne jest obrzeże, które w 100% pokrywa się z dekorem i strukturą płyty. Dostępne w dwóch szerokościach (22/1 mm i 40/1 mm) obrzeża są zarówno poprzeczne, jak i wzdłużne, dzięki czemu stanowią kontynuację wzoru znajdującego się na płycie. - Dodatkowym walorem kolekcji jest to, że wszystkie dekory występują również w laminacie HPL o wymiarach 3050 x 1310 mm oraz grubości 0,8 mm. Laminat jest dostępny w dekorze i strukturze takim jak płyta – podsumowuje Sebastian Bartkowiak.

Opatentowana technologia produkcji płyt z Forner & Cleaf sprawia, że do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe, ale który cechują również praktyczne zalety. Powłoka warstwy dekoracyjnej płyt meblowych Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych.

Forner proponuje unikalną kolekcję płyt melaminowanych o bardzo głebokich strukturach powierzchni - włoskie płyty meblowe Cleaf. Składa się na nią blisko 90 dekorów podzielonych na 24 struktury powierzchni. 

 

cleaf-ares-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-azimut-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-engadina-forner-wloskie-plyty-meblowe

cleaf-esperia-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-idea-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-matrix-forner-wloskie-plyty-meblowe

cleaf-millennium-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-nadir-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-pembroke-forner-wloskie-plyty-meblowe

cleaf-penelope-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-primofiore-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-reflex-forner-wloskie-plyty-meblowe

cleaf-sable-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-scultura-forner-wloskie-plyty-meblowecleaf-sherwood-forner-wloskie-plyty-meblowe

cleaf-smart-forner-wloskie-plyty-meblowe cleaf-surf-forner-wloskie-plyty-meblowe

cleaf-tranche-forner-wloskie-plyty-meblowe

Płyty meblowe Cleaf - kolekcja Forner

Zapoznaj się z największą ofertą płyt meblowych Cleaf w Polsce. Forner jest oficjalnym dystrybutorem Cleafa w naszym kraju od 2007 r. 

 

Płyty meblowe Cleaf – nowości w ofercie Forner

W tym roku Forner poszerzył kolekcję włoskich płyt meblowych Cleaf o trzy nowe struktury powierzchni. Cleaf Talco, Cleaf Concreta i Cleaf Mosaico to zaskakujące i niespotykane na polskim rynku wzory, które odzwierciedlają najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz dając finalnemu odbiorcy sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Zobacz, jak prezentują się kolory i struktury nowych dekorów w naszej kolekcji włoskich płyt meblowych.

 

Laminowane płyty meblowe Cleaf (rozmiar rzeczywisty)

Walizka Forner & Cleaf - wzornik włoskich płyt meblowych

Wzornik Moody - włoskie płyty meblowe Cleaf

Opatentowana technologia produkcji płyt melaminowanych z Forner & Cleaf

To, co charakteryzuje płyty Forner Cleaf to niezwykle głębokie i wyszukane struktury powierzchni, dające zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf proponowana przez Forner to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Technologia produkcji płyt melaminowanych Cleaf jest opatentowana, co sprawia, że do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Ale nie tylko. Cechują go również praktyczne zalety - warstwa dekoracyjna płyt meblowych  Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Stąd oferowane przez Forner płyty meblowe są bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchniach czy łazienkach. Duża grubość warstwy dekoracyjnej daje też możliwość uformowania głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni.

Unikalne włoskie fronty od Forner

Na bazie płyt Cleaf Forner produkuje fronty proste. Format zamawianych frontów może być dowolny w grubości 18 mm. Fronty włoskie są wykonane z innowacyjnych płyt, które wyróżniają się niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi i nietuzinkowymi strukturami powierzchni. Ich atutem jest także to, że doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.

Największy polski producent płyt w wysokim połysku i frontów meblowych Cleaf, posiada jedną z najnowocześniejszych w kraju linii do produkcji, która zapewnia bardzo duże moce przerobowe. Markowa prasa pracująca w trybie przelotowym pozwala Fornerowi uzyskać dużą wydajność. Do produkcji Forner używa tylko najlepszych komponentów, w tym kleju PUR, co przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu.

Forner to gwarancja najwyższej jakości

Firma produkcyjno-handlowa Forner posiada w swej ofercie także materiały specjalistyczne: płyty wiórowe i MDF wilgocio- i ognioodporne, a także blaty z nowoczesnego tworzywa Naturalia.

 

Cleaf CCube - wizyta w showroomie Cleafa

 

CLEAF przestrzeń i struktura

Katalog - Cleaf przestrzeń i struktura - zawiera zdjęcia, opisy produktów oraz stany magazynowe kolekcji płyt meblowych laminowanych Cleaf oraz wysokopołyskowych płyt Fornerlux.